Tag Archives: критики

(ВИДЕО) ИМ ЗДОДЕАЛА ИСТА ТЕМА – Поради новата песна, луѓето почнаа да ја жалат Шакира: „Доста е повеќе, ова станува очајно!“

Пред два дена Шакира објави дует со колумбиската пејачка Карол Г., а во текстот на песната и двете ги прозваа своите поранешни партнери. Иако песната веќе има над 70 милиони прегледи, многумина критикуваа уште една песна во која Шакира го прозива Пике. „Зошто ме бараш ако знаеш дека не ги …

Повеќе »

(ФОТО) НАЈУБАВОТО ДЕВОЈЧЕ НА СВЕТОТ сега изгледа вака: Нејзиниот изглед остави многумина без зборови!

Нејзините родители биле нападнати затоа што ја продалеТилан Блондо (21), која важеше за најубаво девојче на светот, порасна во многу убава млада жена. Некои дури ја сметаат за една од најубавите на светот.           View this post on Instagram               …

Повеќе »

(ВИДЕО) ФИЛМСКИ ФЕСТИВАЛ – Борис Бекер се смешка во Берлин по тешките обвинувања: „Затворот не го направи подобар човек“

По излегувањето од затвор, Бекер се соочи и со тешки обвинувања од неговата поранешна сопруга Шарли Керсенберг, која тврди дека трикратниот победник на Вимблдон престанал да плаќа алиментација за нивниот син Амадеус. Таа додала дека по ослободувањето не контактирал со Амадеус до Божиќ, кога разговарале цели две минути, а во …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРИНЦЕЗА ВО КУЈНАТА – Кејт Мидлтон поцрвенела како никогаш досега додека се мачела да направи палачинки

Извинувајќи се, таа потоа му рекла на готвачот: „Извини! Навистина не ве испочитував. Дали ќе ми покажете како да го направам тоа правилно? За време на посетата на старечки дом, принцезата од Велс Кејт Мидлтон решила да ги покаже своите кулинарски вештини кои за малку ќе завршеле со катастрофа откако …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЈА ОБЈАСНИЛА ПРИЧИНАТА ЗА ДЕБЕЛИНАТА – Селена Гомез одговорила на критиките за нејзиниот нов изглед: „Не сум модел и никогаш нема да бидам!“

Познатата пејачка Селена Гомез неодамна преку социјалните мрежи одговори на критиките за нејзината дебелина, велејќи дека таа не е модел и никогаш нема да биде. Селена Гомез неодамна се појави на доделувањето на наградите Златен глобус, а медиумите и корисниците на социјалните мрежи жестоко го критикуваа нејзиниот нов изглед. Поради …

Повеќе »

(ВИДЕО) Луѓето ШОКИРАНИ ОД ИМЕТО кое родителите го избрале за својот син: „Во затвор, веднаш!“ – Мајката не се грижи за лошите коментари и има ЈАСНА ПОРАКА!

Додека некои знаат како ќе го именуваат своето (сеуште неродено) дете години однапред, изборот на име за бебето е голем проблем за многу родители. Некои се обидуваат на своите потомци да им дадат оригинални имиња, други со модерни имиња, а други со традиционални имиња. Сепак, една мајка на TikTok со …

Повеќе »

(ВИДЕО) Луѓето повторно го исмејуваат синот на Бекам: „Неделава си стилист?“

БРУКЛИН БЕКАМ можеби размислува за уште една промена во кариерата откако се занимаваше со фотографија и готвење. 23-годишникот, кој наиде на големо исмејување поради неговите фотографски и готвачки вештини, се појави во видеото на Vogue заедно со неговата сопруга Никола Пелц. Во видеото објавено на TikTok, Бекам зборува за облеката …

Повеќе »

(ФОТО) Потполно фијаско на латино убавицата: „Облечи се…“

Латино дивата Џенифер Лопез неодамна била фотографирана на пат кон студиото, каде што требало да има интервју со Џими Кимел. Пејачката и актерка била доста зафатена изминативе неколку недели, бидејќи работи на промоцијата на нејзиниот филм „Shotgun Wedding“, а составен дел од наведената промоција било и интервјуто со Кимел. Пред …

Повеќе »

(ФОТО) Селена Гомез со еден удар ги уништила критичарите кои ја прозвале поради дебелината

СЕЛЕНА ГОМЕЗ остро одговорила на критичарите на социјалните мрежи кои ја прозиваат поради нејзиното појавување на наградите Златен глобус. Пејачката во придружба на помалата сестра на црвениот тепих се појави во елегантен фустан со длабоко деколте, а критичарите ја нарекоа дебела. View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »