Tag Archives: критики

(ФОТО) „Најубавата трудница на светот“ позирала гола,ја нападнале обожавателите:„Телото ти е ужасно!“

Манекенката Сара Стејџ денови ја делат од породувањето, но гледајќи ја тоа никогаш не би можеле да го заклучите. Терминот и е на 22. октомври, но сите кои ги виделе нејзините фотографии се шокирани од нејзиниот изглед. Сара, која е познат фитнес модел со 2,3 милиони следбеници, има навистина малечок …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Елена не го заслужува тоа: Мистериозната Ина Многуфина на Фејсбук ја „исплука“ новата песна „Текила и лимон“!

Денес, навистина, секој си дава за право да коментира и оценува нови песни и видео спотови на македонските изведувачи! Но, треба ли? Дали македонските пејачи треба да ги оценуват сите оние кои одат на некои Лукаси, Цеци, елени…и слично…што доаѓа од северниот сосед… „Текила и лимон“ на Елена Ристеска беше …

Повеќе »