Tag Archives: критики

(ФОТО) ДЕЗЕН НА АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ – Џорџина предизвикала дебата поради овој фустан: „Кардашијанка барем ги троши своите пари, а не на Роналдо“

И’ додека Кристијано Роналдо моментално минува низ најтурбулентниот период во кариерата, поради кој неодамна се расплака на Светското првенство во Катар, неговата свршеница се посветила на снимањето на втората сезона од документарната серија на Нетфликс која го следи нејзиниот живот. Џорџина на својот Инстаграм профил објавила и серија фотографии на …

Повеќе »

(ФОТО) НА УДАР НА КРИТИКИТЕ – Водителка за време на известувањето за СП направила негодување со облеката затоа што била несоодветно облечена

Дебора Секо, бразилска водителка и актерка, предизвикала негодување со нејзината облека за Светското првенство на бразилскиот канал SporTV, а многумина ја нарекле премногу провокативна за ударниот термин. „Дали е ова модна ревија или Светско првенство? прашал еден гледач. View this post on Instagram A post shared by Deborah Secco (@dedesecco) …

Повеќе »

Бред Пит на столбот на срамот за еден погрешен потег: „Каков лицемер“, „Ми се гади од него“

Бред Пит е обвинет од јавноста дека е лицемер бидејќи работел како извршен продуцент на филмот „She Said“. Актерот го прифатил ангажманот во филмот за злосторствата на Харви Вајнштајн откако Џоли го обвинила за злоставување, а со моќниот продуцент соработувал во неколку наврати иако знаел како се однесува со жените …

Повеќе »

(ВИДЕО) СЕ ОМАЖИЛА СО НЕЈЗИНИОТ ПОЛУБРАТ И СИТЕ СЕ ВО ШОК! Интернетот гори поради манекенката: Не е нелегално, но е толку погрешно! Ви треба терапија!

Вики Пападакис (22), грчка манекенка и Мет Кјатипис (22), кошаркарски тренер, живеат во Канада и редовно споделуваат детали од својот приватен живот на социјалната мрежа TikTok. Вљубената двојка ги собрала симпатиите на многумина со своите видеа, и се било совршено и во ред додека Вики неодамна не почнала да признава …

Повеќе »

(ФОТО) Едвај ја препознаваат, луѓето се уште не веруваат што направила Гвен Стефани со нејзиното лице

Поради видливата и ненадејна промена на физичкиот изглед, луѓето само во енкои контури се сеќаваат на пејачката Гвен Стефани. Пејачката Гвен Стефани и нејзиниот сопруг Блејк Шелтон неодамна присуствувале на фудбалски натпревар во Лос Анџелес. Сепак, вниманието на јавноста го привлекла Гвен, која седела во првите редови. Како што може …

Повеќе »

(ВИДЕО) Тиктокер: „Намерно го паркирам своето БМВ каде што не е дозволено. Не ми е гајле, тоа ми е ВИП место“

НЕКОИ правила не важат за богатите. Во таа теза би можел да се вброи и овој случај на млад сопственик на БМВ, кој предизвика бројни реакции со своето најново видео. 27-годишниот сопственик на БМВ М4 живее во Лондон, а сега објави видео на кое јасно покажува дека не му е …

Повеќе »

(ВИДЕО) МНОГУМИНА ЈА ОСУДИЛЕ – Мајка се обидува да објасни зошто има 11. деца со осум мажи, луѓето се згрозени: „Не се Покемони“

Мајката на 11. деца со 8. различни мажи им возвратила на критичарите кои ја обвинија дека има толку многу деца само за да може да живее од детски додаток и алиментација. Фи, од Мемфис, најде вирална слава на TikTok, каде често споделува детали за нејзиниот живот со нејзините 11 деца. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се појавила снимка од АМАЛ КЛУНИ како се подготвува за црвениот тепих и сите останале шокирани кога го виделе НЕЈЗИНОТО ЛИЦЕ од блиску: „Премногу шминка, а ова под очите… АМА, НЕ, НИКАКО!“

Познатата адвокатка и една од најубавите жени на светот, Амал Клуни, исто така е ѕвезда на социјалните мрежи, а видеата со неа во главната улога се проследени со широк спектар на коментари – од љубов до омраза. Во последните месеци Амал Клуни го придружуваше својот сопруг Џорџ Клуни на промоциите …

Повеќе »

(ВИДЕО) Снимката на оваа мајка (30) ГИ ВООДУШЕВИ социјалните мрежи: Со гордост ги покажува промените на своето тело по породувањето!

Триесетгодишната Кес привлече големо внимание на ТикТок откако објави видео како изгледа нејзиното тело по породувањето. Таа е горда на своите несовршености. @altmomnextdoor88 #fyp #foryou #foryoupage #tattoo #hotmom #mombod ♬ sonido original – Mechy Love ❤ Имено, таа на ТикТок објави видео на кое се гледа како позира во широка …

Повеќе »