Tag Archives: критики

(ВИДЕО) Таа е 20 сантиметри повисока од партнерот и често трпи критики: „Нема шанси да не ја вика мамо“

Еден пар на Интернет се најде на мета на критики и несолени шеги поради нивната разлика во висината. Студентите Ели и Лукас биле најдобри пријатели на почетокот на нивната врска, но таа малку се продлабочила, па во врска се повеќе од една година. Овие двајца не се разликуваат од другите …

Повеќе »

(ФОТО) ФОТОШОП ПРОПАСТ! ПЕЈАЧКАТА СЕ ИЗБЛАМИРАЛА! Фановите остро ја нападнале: „Изгледа како да има 12 години, што и е?!“

Американската пејачка Пола Абдул (60) ги изненадила своите следбеници на Инстаграм со една од последните објави каде изгледа со децении помладо отколку што всушност е.Абдул позирала со Хајди Клум, Жаклин Смит, Парис Хилтон и Кристал Канг Минкоф додека присуствувала на забавата на Кејти Хилтон, а потоа објавила неколку слики на …

Повеќе »

(ФОТО) БЕЗ ВЛАКНА НА ЈАЗИКОТ – ТИЕ СЕ ПЛАЧЛИВА ВЕРЗИЈА НА КАРДАШИЈАНИ, НО СО ПОМАЛКУ МОЗОК! Познатиот водител БРУТАЛНО ги навредувал Хари и Меган: „Тие се лицемери и лажговци“

– Можеби мислите дека најголеми жртви во светот се несреќните луѓе од Украина или оние чии животи се уништени од пандемијата на коронавирус. Но не. Станува збор за богат и привилегиран пар, поранешни членови на кралското семејство – Меган Маркл и принцот Хари, пишува британскиот новинар Пирс Морган за New …

Повеќе »

(ФОТО) НА УДАР НА КРИТИКИТЕ – Водителка за време на известувањето за СП направила негодување со облеката затоа што била несоодветно облечена

Дебора Секо, бразилска водителка и актерка, предизвикала негодување со нејзината облека за Светското првенство на бразилскиот канал SporTV, а многумина ја нарекле премногу провокативна за ударниот термин. „Дали е ова модна ревија или Светско првенство? прашал еден гледач. View this post on Instagram A post shared by Deborah Secco (@dedesecco) …

Повеќе »

(ФОТО) Едвај ја препознаваат, луѓето се уште не веруваат што направила Гвен Стефани со нејзиното лице

Поради видливата и ненадејна промена на физичкиот изглед, луѓето само во енкои контури се сеќаваат на пејачката Гвен Стефани. Пејачката Гвен Стефани и нејзиниот сопруг Блејк Шелтон неодамна присуствувале на фудбалски натпревар во Лос Анџелес. Сепак, вниманието на јавноста го привлекла Гвен, која седела во првите редови. Како што може …

Повеќе »

(ВИДЕО) МНОГУМИНА ЈА ОСУДИЛЕ – Мајка се обидува да објасни зошто има 11. деца со осум мажи, луѓето се згрозени: „Не се Покемони“

Мајката на 11. деца со 8. различни мажи им возвратила на критичарите кои ја обвинија дека има толку многу деца само за да може да живее од детски додаток и алиментација. Фи, од Мемфис, најде вирална слава на TikTok, каде често споделува детали за нејзиниот живот со нејзините 11 деца. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се појавила снимка од АМАЛ КЛУНИ како се подготвува за црвениот тепих и сите останале шокирани кога го виделе НЕЈЗИНОТО ЛИЦЕ од блиску: „Премногу шминка, а ова под очите… АМА, НЕ, НИКАКО!“

Познатата адвокатка и една од најубавите жени на светот, Амал Клуни, исто така е ѕвезда на социјалните мрежи, а видеата со неа во главната улога се проследени со широк спектар на коментари – од љубов до омраза. Во последните месеци Амал Клуни го придружуваше својот сопруг Џорџ Клуни на промоциите …

Повеќе »

(ВИДЕО) Снимката на оваа мајка (30) ГИ ВООДУШЕВИ социјалните мрежи: Со гордост ги покажува промените на своето тело по породувањето!

Триесетгодишната Кес привлече големо внимание на ТикТок откако објави видео како изгледа нејзиното тело по породувањето. Таа е горда на своите несовршености. @altmomnextdoor88 #fyp #foryou #foryoupage #tattoo #hotmom #mombod ♬ sonido original – Mechy Love ❤ Имено, таа на ТикТок објави видео на кое се гледа како позира во широка …

Повеќе »

(ФОТО) Меган Фокс преку медиумите го известила сопругот за разводот, за трите деца вели: „Заборавив дека ги имам“

Меган Фокс предизвика бројни негативни коментари под последните фотографии кои ги објави на својот Инстаграм профил, а на еден коментар решила да одговори. Имено, под серијата фотографии на кои таа позира во црн топ и со капа на главата, имало коментари за нејзиниот изглед. „Пластиката е штетна за околината“, „Сега …

Повеќе »