(ФОТО) ФОТОШОП ПРОПАСТ! ПЕЈАЧКАТА СЕ ИЗБЛАМИРАЛА! Фановите остро ја нападнале: „Изгледа како да има 12 години, што и е?!“

Американската пејачка Пола Абдул (60) ги изненадила своите следбеници на Инстаграм со една од последните објави каде изгледа со децении помладо отколку што всушност е.
Абдул позирала со Хајди Клум, Жаклин Смит, Парис Хилтон и Кристал Канг Минкоф додека присуствувала на забавата на Кејти Хилтон, а потоа објавила неколку слики на Инстаграм, а обожавателите се фокусирале на нејзините фотошопирани слики, на кои таа не е многу вешта.

 


 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Paula Abdul (@paulaabdul)


На нејзините обожаватели не им се допаднало тоа што Пола се труди да изгледа помладо и повеќето од нив мислат дека и онака е млада и убава, без разлика на нејзината возраст.
„Изгледа како сосема друга личност“, „Не разбирам зошто го прави ова. Па, сите знаеме како изгледаш, срамно е да се види колку си ги уредувала сликите“, „Изгледа како девојка“ , „Каде отиде Пола“, „Дали некој и го хакнал профилот, и кого јас гледам“, „Пола, ти си убава жена, не ти треба овој фотошоп“, „Едно е да одиш и да се подмладиш десет годинид, но овде изгледаш како да имаш 12 години“, „Престани, добро старееш и тоа не ти треба“, „Никого не излажа со овие слики“, „Изгледа како да има 30 години помалку“, се само дел од негативните коментари.
Многумина пишувале и дека знаат како изгледа, особено откако се појави на парадата за Денот на благодарноста во Њујорк.


This image has an empty alt attribute; its file name is pola-abdul.jpg

Инаку, Пола Абдул е ​​американска пејачка, водителка и кореограф, по потекло од Сирија, позната по песните Straight Up, Cold Hearted или Forever Your Girl, а работеше и на American Idol и X-Factor и многу други телевизиски проекти.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денес роденден прославува нашиот познат оперски пејач Благој Нацоски

Благој Нацоски е роден на 18 мај 1979 година во Скопје. Тој е познат македонски …