(ФОТО) Потполно фијаско на латино убавицата: „Облечи се…“

Латино дивата Џенифер Лопез неодамна била фотографирана на пат кон студиото, каде што требало да има интервју со Џими Кимел.
Пејачката и актерка била доста зафатена изминативе неколку недели, бидејќи работи на промоцијата на нејзиниот филм „Shotgun Wedding“, а составен дел од наведената промоција било и интервјуто со Кимел.
Пред да влезат во студио, фоторепортерите на странските таблоиди ја пронашле, а потоа и ја фотографирале латино дивата во многу елегантно издание. Таа носела едноставен бел капут со златни копчиња и розов фустан за ова специјално појавување во телевизиското шоу „Во живо со Џими Кимел“.
Сепак, еден детаљ во целиот нејзин аутфит го привлекол вниманието на јавноста, а станува збор за белите потпетици кои целосно го уништиле впечатокот за елегантен изглед.

И’ кога мислевме дека не може да биде полошо од овој моден неуспех – се излажевме. Пред само неколку часа пејачката објави фотографија од розовиот фустан кој го облече за интервјуто, а коментарите на Твитер беа поделени.И’ додека некои ја пофалија за изборот на фустан, други ја критикуваа.
„Облечете повеќе облека“, е само еден пример.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …