љубов и секс

(ФОТО) ЉУБОВ – „Папучар“ или искрена љубов? Мажот СТОЕЛ 6. часа во авион ПОКРАЈ СОПРУГАТА – патниците во шок фотографирале!

Еден маж во авионот стоел цел лет, за да може неговата сопруга убаво да се намести и мирно да спие. Изненадените патници во авионот, решиле да го забележат овој неверојатен момент, бидејќи едноставно биле шокирани од потегот на овој човек. И додека некои се прашуваа дали тоа е само потег …

Повеќе »

ИСПОВЕД – „ДАЛИ Е МОЖНО ОВА ДА МИ СЕ СЛУЧИ ВО 21 ВЕК?“: Невестата ја откажала СВАДБАТА, се’ поради СКАНДАЛОЗНИТЕ БАРАЊА на неговите родители!

Невестата донела тешка одлука и ја откажала венчавката откако нејзиниот татко го открил барањето што семејството на нејзиниот партнер го поставило зад нејзин грб. Таткото рекол дека неговата ќерка неодамна се верила и дека отсекогаш го сакала нејзиниот вереник, кого до неодамна го сметала за љубезен и скромен. Меѓутоа, кога …

Повеќе »

(ВИДЕО) Љубовта е, љубовта е…ЉУБОВ: 93. годишна жена лежела на смртна постела а нејзиниот сопруг го расплакал цел свет!

Поранешните бракови и врски беа многу посериозни отколку денес. Сопружниците си подарувале повеќе љубов и се бореле бракот да успее. Интересно е да се видат парови кои останале рамо до рамо после многу години. Оваа брачна двојка е вистински пример за тоа како сопружниците се сакаат и почитуваат и како …

Повеќе »

(ФОТО) Врзување, гризење, бичување: Бизарни секс фетиши на познатите – за кои отворено зборуваат!

Сексуалната револуција во забавната индустрија одамна помина. Денес, големите холивудски sвезди не ги кријат своите најинтимни и најбизарни фетиши, туку отворено зборуваат за нив и ги користат за пополнување на новинарските колумни. Пејачот Рики Мартин изјавил дека сака да уринира над неговиот сопруг, Лејди Гага обожава кога ќе ја „грицкаат“, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Најтажна венчавка: Трогателните завети биле искажани во солзи, за жал, невестата наскоро ќе умре

Лекарите на Ешли Симрај (23) и рекле дека грутката што ја има на ногата е безопасна уште во 2018. година, но една година подоцна се разболела од агресивен карцином. Минатиот месец и било кажано дека и преостануваат уште само неколку недели живот. И покрај ужасната дијагноза, таа на емотивна церемонија …

Повеќе »

Хрватски свингери кои снимаат порно: Специјалните желби ги наплатуваат и до 3.000 долари

И покрај тоа што живеат навидум обичен живот, брачната двојка која решила да го разобличи својот приватен и деловен живот пред јавноста во емисијата „Проверено“ тврди дека моногамијата не им е позната, тие ги менуваат партнерите индивидуално и имаат заеднички односи со други парови. Тие исто така снимаат порно и …

Повеќе »

ОВИЕ ДЕСЕТ РАБОТИ МАЖИТЕ не сакаат да ги слушнат ОД СВОИТЕ жени!

Некои работи што мажите мразат да ги слушаат од жените со кои се, А речениците како „повторно си“, „твојата мајка“ се на врвот на списокот. 1. Мора да разговараме Мажите ја гледаат оваа фраза како навестување за сите можни проблеми. Дури и ако таа сака да зборува за одење на …

Повеќе »

(ФОТО) Оригинално, пред се: Самошто роденото дете му помогнало да ја запроси девојката!

Коби Селорс имал само два дена кога му помогнал на својот татко да направи големо изненадување: Во неговиот инкубатор, нашле прстен и порака: „Мамо, сакаш ли да се омажиш за мојот татко?“. Џон Селорс (29) ја запросил својата девојка Сиана Стафорд (26) со помош на нивниот мал син, кој е …

Повеќе »

(ФОТО) Се чувале за брак: Славни парови и нивната одлука за секс дури после олтар!

Сексуалниот однос е исклучително важен чин за некои дами и мажи на јавната сцена, и токму затоа чекаат да стапат во брак со цел да се препуштат на своите страсти во кревет – или барем така зборуваат за медиумите. Американската пејачка Сијара и фудбалерот Расел Вилсон се заветуваа на целибат …

Повеќе »