љубов и секс

Хрватски свингери кои снимаат порно: Специјалните желби ги наплатуваат и до 3.000 долари

И покрај тоа што живеат навидум обичен живот, брачната двојка која решила да го разобличи својот приватен и деловен живот пред јавноста во емисијата „Проверено“ тврди дека моногамијата не им е позната, тие ги менуваат партнерите индивидуално и имаат заеднички односи со други парови. Тие исто така снимаат порно и …

Повеќе »

ОВИЕ ДЕСЕТ РАБОТИ МАЖИТЕ не сакаат да ги слушнат ОД СВОИТЕ жени!

Некои работи што мажите мразат да ги слушаат од жените со кои се, А речениците како „повторно си“, „твојата мајка“ се на врвот на списокот. 1. Мора да разговараме Мажите ја гледаат оваа фраза како навестување за сите можни проблеми. Дури и ако таа сака да зборува за одење на …

Повеќе »

(ФОТО) Оригинално, пред се: Самошто роденото дете му помогнало да ја запроси девојката!

Коби Селорс имал само два дена кога му помогнал на својот татко да направи големо изненадување: Во неговиот инкубатор, нашле прстен и порака: „Мамо, сакаш ли да се омажиш за мојот татко?“. Џон Селорс (29) ја запросил својата девојка Сиана Стафорд (26) со помош на нивниот мал син, кој е …

Повеќе »

(ФОТО) Се чувале за брак: Славни парови и нивната одлука за секс дури после олтар!

Сексуалниот однос е исклучително важен чин за некои дами и мажи на јавната сцена, и токму затоа чекаат да стапат во брак со цел да се препуштат на своите страсти во кревет – или барем така зборуваат за медиумите. Американската пејачка Сијара и фудбалерот Расел Вилсон се заветуваа на целибат …

Повеќе »

(ВИДЕО) 20. ГОДИНИ ВО БРАК БЕЗ ИНТИМНОСТ: Погледнете го трејлерот за очајната домаќинка која станала порно глумица

Приказната за очајната домаќинка која, барајќи бегство од нејзиниот живот, наоѓа радост на необични места. Ова е резиме на документарецот „Моргана“. Моргана Мусе била заробена во лош брак без љубов и секс дваесет години и еден ден сакала да му стави крај на животот. Гладна за интимност, таа ангажирала придружник …

Повеќе »

(ВИДЕО) Хит серија „Normal People“: Сцена на секс од девет минути за која зборува цел свет!

Новата хит серија „Normal People“ (Нормални луѓе) го крена целиот свет на нозе, не само поради сложената заговор и интересните ликови, туку и заради експлицитната секс сцена и целосната голотија на главните актери за кои зборува целиот свет. Исто така, се зборува дека сцената што трае точно девет минути и …

Повеќе »

ЗАБОРАВА НА СЕ ОСТАНАТО – Кога мажот ќе види гола жена овие 5. работи му минуваат „низ глава“

Кога жена ќе се соблече пред нив, тие забораваат на сè друго и само сакаат да се препуштат на уживање. И, што всушност поминува низ главите на мажите кога ќе видат гола жена? Многу жени мислат дека нивните партнери размислуваат само за несовршености кога ги гледаат нивните голи тела, но …

Повеќе »

(ФОТО) Тие се во брак повеќе од половина век, а нивниот рецепт за среќа може да биде корисен за многумина

Во време кога сè е краткотрајно, долготрајните и среќни бракови се вистинска реткост. Сепак, Загорка и Ѓорѓе Лечиќ од Ариље се луѓе на „стариот фков“, така што за нив заедницата формирана пред Бога и законот сè уште вреди понатаму е злато вредна. Тие се запознале во 1965 година во Банатска …

Повеќе »

ШОК НА ПЛАДНЕ – Сирови страсти во Новиград (Хрватска):„Па зарем морате тука, плажата е полна со деца!“

Двајца помлади љубовници се предале на своите страсти на главната градска плажа во Новиград. Тие ги игнорирале децата или коментарите, сè додека нивните родители не започнаа да им приоѓаат… „Овие луѓе не обрнуваа внимание на коментарите, тие продолжија по свое, додека родителите на децата кои играа на неколку метри оддалеченост,не …

Повеќе »