Tag Archives: девојка

(ВИДЕО) Многумина тврдат дека ги контролира партнерите – за да бидат во врска со неа, момците мора да го направат ова

Девојката наишла на осуда, откако открила листа на правила кои мора да ги почитува секој дечко со кој излегува. Корисниците на Tik Tok сметаат дека премногу ги контролира своите партнери. Наталија Реиносо објавила дека има осум правила кои мора да ги почитуваат сите кои сакаат да излезат со неа, а …

Повеќе »

(ФОТО) Шокирал со однесувањето, бил на работ на смртта: Денес актерот од филмот „Сам дома“ живее поинаков живот

Меколи Калкин (41) славата ја стекна како дете со улогата во филмот „Сам дома“ во кој го толкуваше ликот на момчето Кевин. Тој неодамна бил фотографирана со неговата свршеница Бренда Сонг, која исто така е актерка, и нивниот син Дакота во Лос Анџелес и заедно изгледале многу среќно и задоволно. …

Повеќе »

(ФОТО) Наскоро свршувачка? Кијану Ривс во продавница за накит, купува прстен…

Кијану Ривс (57) е фотографиран за време на шопинг во Лос Анџелес… Ова можеби ќе останеше незабележано доколку славниот актер не купел прстен во златарница. Ѕвездата на „Матрикс“, кој никогаш досега не бил во брак, можеби е подготвен да ја запроси својата девојка со која е повеќе од четири години, …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДОЗНАЛА ДЕКА ДЕЧКО И ВЕЌЕ ИМА ИМА ДЕВОЈКА, ПА БРУТАЛНО МУ СЕ ОДМАЗДИЛА: Поради нејзиниот потег „горат“ социјалните мрежи!

Дали е ова најлудата одмазда досега? Сознанието дека трето лице е присутно во нивната врска предизвикало неверојатен гнев кај неа. Клариса, корисничка на платформата TikTok, открила дека момчето со кое се гледа всушност има девојка. Таа на оваа социјална мрежа објавила што и се случило, но го споделила и генијалниот …

Повеќе »

(ВИДЕО) По повредата и се деформирала вилицата: Сега покажала што се случува со неа додека ЈАДЕ

Корисничката на TikTok, Poor Chelsea, го споделила своето искуство со повреда на вилицата. Девојката со ново видео покажала како и изгледа вилицата, по тешката повреда која ја добила во средно училиште. @lady_fake_chow Reply to @theofficialcatnoir0 you can see it come out. #TheAdamProject #TurboTaxAlphorn #SchickAsks #asmr #tmjdisorder #tmjtreatment #tmjpain ♬ Love …

Повеќе »

(ВИДЕО) Неподвижна девојка девет дена останала заробена во автомобил кој бил одвлечкан од „пајак“

Од Америка ни доаѓа НЕВЕРОЈАТНА приказна. Бизарна приказна која малкумина ќе остави рамнодушни се случила во Кент, Вашингтон, а за среќа имала среќен крај. Откако медицинската сестра го пријавила исчезнувањето на неподвижната жена на 14. февруари, полицијата тргнала во потрага. Последен пат била видена на 5. февруари со нејзината 45-годишна …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ДЕВОЈКА НА УЛИЦА СИ ЈА НУДИ НЕВИНОСТА: Кога ќе слушнете за што сака да тргува, ќе ви се слоши, а таа вели: „Слободно снимајте ме, не се срамам!

Ако сте слушнале за порториканскиот рапер Bad Bunny (Лош Зајак), тогаш знаете дека тој објави дека оди на турнеја. Илјадници негови обожаватели на секој начин се обидуваат да дојдат до билети. Во тоа име, 18-годишна девојка излегла на улица и очигледно сосема сериозно ја понудила својата невиност на секој што …

Повеќе »

НЕЈЗИНО ПРАВИЛО – Девојка открила: „Ако дечкото не ме запроси во рок од две години, ја прекинувам врската!“

Девојка која сакала да остане анонимна, на форумот „Momsnet“ го споделила своето правило кое го следи кога е во врска – ако дечкото не ја запроси во рок од две години, таа го напушта. Девојката тврди дека сега се соочува со дилема откако сфатила дека нејзиниот партнер може да чека …

Повеќе »

(ФОТО) Расел Кроу ја покажал девојката: Дебел и запуштен шета 26. години помлада убавица!

Актерот Расел Кроу беше фотографиран во јавност со својата 26. години помлада партнерка, Бритни Терио, додека го гледаше тенискиот натпревар меѓу австралиската тенисерка Ешли Барти и Американката Даниела Колинс. View this post on Instagram A post shared by Tenniste Brutte Official (@tennistebrutte) View this post on Instagram A post shared …

Повеќе »