Tag Archives: девојка

(ВИДЕО) ПРИРОДНА УБАВИНА – ЧИСТЕЛА ЃУБРЕ НА УЛИЦА, А ТОЈ И ПРИШОЛ: Никој не очекувал под шлемот да види убавица поради која ќе ви „падне вилицата“

Еден фотограф успеа да сними неколку фотографии од девојка која чисти по улиците. Јавноста со воодушевување ја коментирал нејзината природна убавина. Чистачите на улици често се занемарени бидејќи ги сметаат како пониска класа, додека тие често се соочуваат со презирни погледи и коментари. Меѓу нив претежно има лица кои немаат …

Повеќе »

(ФОТО) Холандскиот талент во проблеми со мафијата, му запалиле Порше вредно 180.000 евра

Холандскиот фудбалер Мохамед Ихатарен (20) се нашол во многу сериозни проблеми со локалната мафија откако Ајакс му даде можност да ја оживее кариерата по фијаското во Јувентус, во јануари. Конфликтот на еден од најголемите светски таленти со мафијата настанал поради неговата врска со девојка од сомнително семејство, а набрзо почнале …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОТРЕСНО! ЈА ВРЗАЛА КОСАТА И ОТИШЛА ДА СЕ БОРИ А ПОТОА Е УБИЕНА: Имала само 20. години и штотуку станала новиот симбол на револуцијата!

Сите се прашуваат која е девојката која беше убиена во Иран на протести, која преку ноќ стана нов симбол на женската битка за правото на живот!Името Хадис Наџафи стана синоним за непоколеблива борба против угнетувањето и дискриминацијата на жените на различни начини. Не се плашела од ништо, а следејќи ги …

Повеќе »

(ВИДЕО) Навивач се обидел да запроси девојка на натпреварот, ова не го очекувал: Не би биле во негова кожа

За време на натпреварот помеѓу Партизан и Зенит во Суперкупот на ВТБ лигата кој се одржува во Русија, еден од навивачите се обидел да ја запроси својата девојка. Во средината на првата четвртина, додека Партизан водел од 14:4, двојката се појавила на големиот екран во салата. Навивачот потоа клекнал со …

Повеќе »

(ФОТО) КАКО ПАТРИЈАРХАЛНА ДЕВОЈКА ОД ЈУГОСЛАВИЈА ОСВОИ ГОРД МИЛИОНЕР: 11. работи што не сте ги знаеле за Меланија Трамп

Ако мислевте дека знаете сè за Меланија Трамп (52)  – се лажете. Ви пренесуваме 11. работи кои не сте ги слушнале за поранешната прва дама на АмерикаКога Доналд Трамп победи на претседателските избори, сите сакаа да знаат само едно – се’ за првата дама на Америка, Меланија Трамп. И’ по …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДОБРА ФИНТА – МИСЛЕЛ ДЕКА НА СВАДБАТА ЌЕ БИДЕ САМО КУМ: Неговата девојка се појавила во венчаница, а мажот за малку ќе се онесвестел кога ја видел

Пол Сопрони (40) со години барал од својата девојка Алиша Пилава (36) од Велс да се омажи за него, но таа никогаш официјално не кажала да. Сепак, неговата избраничка решила да направи изненадување кое Пол никогаш нема да го заборави. Таа организирала лажна свадба за двајца пријатели, каде што Пол …

Повеќе »

(ФОТО) ЧИСТЕЛ ТОАЛЕТИ И РАБОТЕЛ КАКО КЕЛНЕР, А ДЕНЕС Е НАЈБАРАНИОТ АКТЕР: Дамите ширум светот се луди по него, а тој сака позната КОЛЕШКА!

Турскиот актер Керем Бурсин е еден од најпопуларните и најзаводливите актери во последно време, кој особено му се допаднал на женскиот дел од публиката и поради неговиот неверојатен физички изглед и поради неговиот заводлив став. View this post on Instagram A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) Голема слава и …

Повеќе »

(ВИДЕО) СНИМКАТА НА ДЕВОЈКА КОЈА ЈА ТУРКА ДРУГАРКАТА ПОД АВТОБУС Е КОШМАР: Сцената што ја леди крвта имала неверојатен КРАЈ!

Предизвиците на ТикТок кои потенцијално би можеле да имаат трагичен крај станаа главна тема на социјалните мрежи, но и во медиумите. Вниманието што го создадоа доведе до повторно оживување на некои заборавени видеа кои се исто толку застрашувачки. Еден таков деновиве повторно стана вирален. Имено, во 2018. година во градот …

Повеќе »

(ФОТО) 23-ГОДИШНА СТУДЕНТКА – На интернет се споделува фотографија од новата девојка на Пике, а луѓето тврдат дека личи на Шакира

На интернет кружи фотографија од 23-годишната студентка Клара Чиа Марти, со која Жерар Пике наводно е во врска во последните неколку месеци. На фотографијата е насмеана русокоса, а иако дел од лицето покрила со раката, многумина тврдат дека неодоливо потсетува на Шакира. „Не сакаат да го откријат лицето на Клара …

Повеќе »