Tag Archives: девојка

(ФОТО) ПОСЛЕ 7. МЕСЕЦИ ВРСКА – Ребел Вилсон и нејзината девојка Рамона Агрума се вериле

Ребел Вилсон и нејзината девојка Рамона Агрума се вериле по само седум месеци врска. Двојката ја објави свршувачката на забавата на Казамигос по повод Ноќта на вештерките. „Тие се бакнуваа во ќошот и им кажуваа на сите колку се возбудени што се вериле“, изјавил извор за Page Six. И Ребел …

Повеќе »

(ВИДЕО) ГИ СТАВИЛ РАЦЕТЕ НА РАМОТО – Бајден и пришол на една млада девојка на колеџ во Калифорнија и и’ упатил несоодветна порака

На социјалните мрежи кружи видео на кое се гледа како американскиот претседател Џо Бајден и дава совети за врска на млада девојка. Видеото е создадено кога Бајден и пришол на една девојка на колеџ во Калифорнија, ја фати за рамо и и шепнал: „Без сериозни момци до 30, ова е …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЗАБЕЛЕЖАНО НА СНИМКА – Младиот човек ја соблекол маичката и ја запросил девојката на натпревар, таа станала и побегнала од трибините

Млад човек од САД запросил девојка на хокеарски натпревар, но изгледа дека девојката рекла не, а потоа побегнала од трибините. За време на натпреварот во четвртокот вечерта помеѓу Islanders и Panthers, еден навивач го соблекол дресот и ја запросил својата девојка. На неговите гради пишувало: „Те молам кажи да“. Девојката …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПРИРОДНА УБАВИНА – ЧИСТЕЛА ЃУБРЕ НА УЛИЦА, А ТОЈ И ПРИШОЛ: Никој не очекувал под шлемот да види убавица поради која ќе ви „падне вилицата“

Еден фотограф успеа да сними неколку фотографии од девојка која чисти по улиците. Јавноста со воодушевување ја коментирал нејзината природна убавина. Чистачите на улици често се занемарени бидејќи ги сметаат како пониска класа, додека тие често се соочуваат со презирни погледи и коментари. Меѓу нив претежно има лица кои немаат …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОТРЕСНО! ЈА ВРЗАЛА КОСАТА И ОТИШЛА ДА СЕ БОРИ А ПОТОА Е УБИЕНА: Имала само 20. години и штотуку станала новиот симбол на револуцијата!

Сите се прашуваат која е девојката која беше убиена во Иран на протести, која преку ноќ стана нов симбол на женската битка за правото на живот!Името Хадис Наџафи стана синоним за непоколеблива борба против угнетувањето и дискриминацијата на жените на различни начини. Не се плашела од ништо, а следејќи ги …

Повеќе »

(ВИДЕО) Навивач се обидел да запроси девојка на натпреварот, ова не го очекувал: Не би биле во негова кожа

За време на натпреварот помеѓу Партизан и Зенит во Суперкупот на ВТБ лигата кој се одржува во Русија, еден од навивачите се обидел да ја запроси својата девојка. Во средината на првата четвртина, додека Партизан водел од 14:4, двојката се појавила на големиот екран во салата. Навивачот потоа клекнал со …

Повеќе »

(ФОТО) ЧИСТЕЛ ТОАЛЕТИ И РАБОТЕЛ КАКО КЕЛНЕР, А ДЕНЕС Е НАЈБАРАНИОТ АКТЕР: Дамите ширум светот се луди по него, а тој сака позната КОЛЕШКА!

Турскиот актер Керем Бурсин е еден од најпопуларните и најзаводливите актери во последно време, кој особено му се допаднал на женскиот дел од публиката и поради неговиот неверојатен физички изглед и поради неговиот заводлив став. View this post on Instagram A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) Голема слава и …

Повеќе »

(ВИДЕО) СНИМКАТА НА ДЕВОЈКА КОЈА ЈА ТУРКА ДРУГАРКАТА ПОД АВТОБУС Е КОШМАР: Сцената што ја леди крвта имала неверојатен КРАЈ!

Предизвиците на ТикТок кои потенцијално би можеле да имаат трагичен крај станаа главна тема на социјалните мрежи, но и во медиумите. Вниманието што го создадоа доведе до повторно оживување на некои заборавени видеа кои се исто толку застрашувачки. Еден таков деновиве повторно стана вирален. Имено, во 2018. година во градот …

Повеќе »

(ВИДЕО) ОДЛИЧНА ИДЕЈА – Навивач на Рома ја запросил девојката, сведок му бил легендарниот Мурињо

Тој го искористи присуството на менаџерот на „Волчицата“, Жозе Мурињо, со кој претходно и се сликал… Екипата на Рома моментално се наоѓа во тренинг камп во Португалија каде се подготвува за стартот на новата сезона во Серија А. Тоа одлично го искористил еден тамошен навивач на Рома, кој при посетата …

Повеќе »