Tag Archives: девојка

(ФОТО) Бившата девојка покажала приватни фотки од ДЏ Авици: „Срам да ти е“ осудиле фановите!

„Беше мој најдобар пријател. Не можам да верувам дека повеќе никогаш нема да го видам неговото лице. Сеуште ги сумирам мислите. Луѓе, ви благодарам за прекрасните зборови и пораки“ рекла Емили… Швеѓанинот ДЏ Авици и Американката Емили Голдберг биле во врска скоро две години.Прекинале во 2015. година а таа вели …

Повеќе »

(ФОТО) Иста глетка различни реакции:Кавалер или злобен феминизам!

Иста глетка во Загреб и Белград предизвикала дијаметрлно спротивни реакции. Во Хрватска по порталите и социјалните мрежи можеле да се прочитаат пофалби на сметка на момчето кое на Трг Бана Јелачича се наведнал за да на девојката и ги врзе патиките. Момчето не се срамело да клекне и да и …

Повеќе »

(ФОТО) Ексклузивно: Која е убавицата покрај Ване Марковски!

На македонските портали се појави информација за Ване Марковски и неговата девојка…И, секако, тоа го предизвика интересот на јавноста бидејќи популарниот ТВ водител ретко кога во јавност се појавува со девојката… Особено што Ване Маркоски е добро познат лик од утринската емисија „Здраво Македонијо“ на Канал 5 телевизија и преку …

Повеќе »

(ФОТО) Нивниот бакнеж на Греми предизвикал жестоки коментари: Разлика од 40. години!

Љубовта меѓу Стивен Тајлер (69) и неговата 40. години помлада девојка, Ејми Ем Престон од ден на ден очигледно е се’ посилна, а тоа го покажале и на доделувањето на Греми наградите. На црвениот тепих разменувале нежности покажувајќи колку заљубени. Сепак разликата во години секогаш предизвикува контроверзии, па така и …

Повеќе »

Македонски Ромео и Јулија:Муслиманка се верила со православец, но се’ било прекинато поради шокантна обврска

Момче (24) од Прилеп, си ја отворило душата и ја раскажал својата тажна приказна. Не се претставил, но во детали опишал што му се случило кога ја запознал, се вљубил и свршил со девојка од муслиманска вероисповед… „Среќата никој не си ја знае и тоа е навистина така. Од секогаш …

Повеќе »

(ФОТО) Вака изгледала порано: А, потоа ракот на дојка „ја изел“! Со фотографии сака да да ги предупреди сите девојки

Храбро се бори и му се радува на животот… Бјанка Инес пред само шест месеци открила дека е болна од рак и имала две операции, 12. хемотерапии и 10. пати била во болница. Нејзиното тело, после се’ што минала, не можело да издржи и сега младата жена изгледа непрепознатливо. This …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) „Тато“ се враќа:Мистер Бин на 62. години ќе стане татко по трет пат

Партнерката на Роуан Аткинсон е 30. години помлада од него. Би требало да роди за неколку недели. Аткинсон со бившата сопруга Сунетра веќе има две возрасни деца Луиса Форд (33) и легендниот британски комичар Роуан Аткинсон (62) последните три години се во врска. Се запознале на Вест Енд додека заедно …

Повеќе »

(ФОТО) Драган Којиќ Кеба удрил тинејџерка на пешачки: Итно префрлена во болница!

Синоќа околу 20. часот, на улицата „Париска комуна“ во Белград, Србија, дошло до сообраќајна несреќа, кога Драган Којиќ Ќеба со својот автомобил марка „Ауди“ удрил тинејџерка А.Ѓ. (18) која во тој момент преминувала на пешачки. Според првите информации девојката се здобила со повреди на главата. Веднаш после инцидентот била префрлена …

Повеќе »