Tag Archives: девојка

(ВИДЕО+ФОТО) СТРАВИЧЕН НАПАД: Момче и девојка се скарале па тој со нож и го врежал неговото име на челото – Имал морбиден план!

Еден тинејџер од Тексас го врежал своето име на челото на својата девојка, откако имале расправија. Џејкоб Хилдрет (19) бил уапсен во петокот вечерта и обвинет за напад со смртоносно оружје, соопштила полицијата. Неговата девојка Каталина Мирелес (22) изјавила дека мислела дека ќе умре. „Тој сакаше да ме стави во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Давид Темелков го промовирал новиот албум но и љубов!

Давид Темелков, младиот македонски музичар кој кариерата ја гради во Хрватска, синоќа одржал промоција на неговиот прв албум „Дишам за нас“… Подршка му пружила девојката, водителка на СМС и некогаш прва придружничка на Мис Универс на Хрватска, Елена Јунг, со која е веќе неколку години во врска. На промоцијата Давид …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ОГРОМНА ГРЕШКА НА ПИЛОТОТ: Пуштил девојка во кокпит – не наслутувал дека поради една фотографија животот ќе му се претвори во пекол!

Кога пилот на кинеската компанија „Ер Гуилин“ пушти девојка во кокпитот, тој не можел ниту да замисли дека тоа ќе го чини работа. Таа позирала во кокпитот, а пред неа имала послужување. „Многу сум му благодарна на пилотот! Многу сум возбудена“, напишала девојката објавувајќи слика на кинеската социјална мрежа Веибо. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) КОНЕЧНО СРЕЌА: Кијану Ривс во јавност со девојката!

Еден од најтажните холивудски актери со тежок живот се чини конечно доживува малку среќа… Да, мислиме на Кијану Ривс, човекот кој покрај успешната филмска кариера во приватниот живот го следеа голем број трагедии, но се чини дека тоа е конелно зад него… Киану Ривс првпат ја покажа девојката, помлада е …

Повеќе »

(ФОТО) НА ОВАА ФОТОГРАФИЈА Е ДЕВОЈКА: Погледнете малку подобро, вистина е!

Еден твит предизвикал спротивставени мислења! Имено, поентата е дека корисниците на Твитер се сомневале дали на сликата е девојка. Во основа, во описот на фотографијата се вели дека е насмеана девојка со полу затворени очи. Тој исто така пишува дека е руски уметник. За да ја видите девојката, а не …

Повеќе »

(ФОТО) ХОРОР ВО ВЕЛИКА БРИТАНИЈА: Лидија во телефонот на својот дечко открила застрашувачки фотографии а потоа е пронајдена мртва!

Девојка од Велика Британија се самоубила откако во телефонот на своето момче пронашла непристојни фотографии од девојчиња. Лидија Робертс (21), наводно, се чувствувала повредена кога открила вознемирувачка содржина од руска веб-страница на другиот телефон на нејзиното момче Адам Велс, 27, пренесува „The Sun“. Двојката започнала да се расправа за тоа …

Повеќе »

(ФОТО) БИЛ ШОКИРАН СО ВИДЕНОТО: На славниот рапер девојка од публиката му ги покажала градите а неговата реакција станала хит!

Го оставила без зборови Раперот Поуст Малон доживеал необична сцена на неговиот концерт. На неговата турнеја „Бегство“, една девојка ја крена маичката и му ги покажала на градите Поуст, а неговата реакција стана вирален хит и брзо се претвори во мем, што е невозможно да се избегне деновиве. pic.twitter.com/4aoUfYkHyJ — …

Повеќе »

(ВИДЕО) КОГА ЌЕ ВИДИТЕ ШТО ПРЕЖИВЕАЛА ОВАА ДЕВОЈКА ПОВЕЌЕ ЌЕ ГО ЦЕНИТЕ ЖИВОТОТ: Сигурно!

Во Индија возот е главно превозно средство. Се користи за одење на работа, школо, патување… Секогаш се преполни, па на крај локомотивата собира многу луѓе. Затоа, поединци, патници поднесуваат разни тортури. Буквално! Така било и со оваа девојка која, при тоа, премногу се опуштила… Погледнете што и се случило!

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ: Навивачка во градник влетала на терен среде фудбалски натпревар…

На натпреварот помеѓу Слован Братислава и ПАОК вниманието го украла непозната девојка која на теренот истрчала во градник и многумина потсетила на светски познатата русокоса Кинси Волански која слична работа извела во финалето на Лига на шампионите. Непознатата навивачка влетала на теренот среде натпреварот, ја соблекла маичката и во градник …

Повеќе »