Tag Archives: девојка

Американска инфлуенсерка пронајдена, мртва, гола покрај пат

Инфлуенсерката од Тексас, Алексис Шарки, била пронајдена мртва откако исчезнала еден ден по американскиот празник Ден на благодарноста.   View this post on Instagram   A post shared by Alexis Sharkey | Mentor (@alexissharkey) Нејзиното голо тело го пронајдоа работниците на патот во Хјустон откако ги забележаа нејзините нозе како …

Повеќе »

(ВИДЕО) На девојката на Марадона и забраниле влез: Плачела пред тв камерите!

Легендарниот Диего Армандо Марадона беше погребан во Буенос Аирес, во кругот на семејството и пријателите, што беше тешко да се изведе покрај армијата на навивачи. Безбедносните мерки биле незапамтени, полицијата со јаки сили и во голем број го обезбедувала возилото во кое се наоѓал Диего, навивачите ги блокирале сите патишта, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) На момче во супермаркет му ги покажала градите – Поради неговата реакција, видеото станало хит!

Инфлуенсерка и манекенка му ги покажала градите на маж во супермаркет, а фотографиите и снимките на социјалните мрежи станаа вирални. 25-годишната Аманда Никол Мартин, која живее во Лас Вегас, каде работи како шоу-девојка, собрала повеќе од 4,8 милиони следбеници на Инстаграм благодарение на нејзините снимки и фотографии. Но, едно од …

Повеќе »

(ВИДЕО) Атрактивна девојка, по град, шетала во проѕирни хеланки: Реакциите на луѓето се урнебесни!

Групата љубопитници ја интересирало како ќе реагираат минувачите и кој ќе ја гледа… Групата од Грузија одлучила во четвртокот, 29. октомври, да спроведе необичен социјален експеримент и, се разбира, да го сними. Експериментот вклучувал привлечна девојка што шета низ градот во тесни и проѕирни хеланки, а групата се прашувала како …

Повеќе »

(ВИДЕО) Девојка дошла во продавница во тесен (еластичен) фустан а потоа одеднаш го кренала и вешто ставала продукти…

Таа имала јасна цел и размислувала само за тоа Надзорна камера во продавница во рускиот град Краснодар снимила девојка како краде намирници. Девојката, очигледно претходно се подготвувала за „мисијата“, дошла до продавницата со кратко здолниште, кое одеднаш го кренала пред фрижидерите и започнала да турка некои производи… Во исто време, …

Повеќе »

(ВИДЕО) БЕЗОБРАЗНО ОДНЕСУВАЊЕ – СО КОРОНА ЗАРАЗИЛА 23. ЛУЃЕ А 710. ИЗЛОЖИЛА НА РИЗИК И СЕГА И СЕ ЗАКАНУВА СЕРИОЗНА ЗАТВОРСКА КАЗНА: Ја болело грлото но сепак одела на журки!

На Јасмин Адли (26), вработена во американската армија, која заразила 76. лица со ковид-19 во Германија, и се закануваат 10. години затвор. Имено, таа ја пренела инфекцијата со посета на барови, иако била заразена. Адли, која е од Флорида, ги чекала резултатите од тестот по неодамнешниот одмор во Грција,но сепак …

Повеќе »

(ФОТО) Драмата на Бред и Ангелина околу старателството достигнала врв

Иако се разделија во 2016. година, односот помеѓу Бред Пит и Ангелина Џоли е сè уште многу напнат. Ситуацијата, пишува „Daily Mail“, неодамна се влоши до тој степен што поранешните сопружници нагло ја прекинаа семејната терапија пред судењето за старателството на нивните шест деца, што е закажано за следниот месец. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ВОЗНЕМИРУВАЧКО! ЗАСПАЛА ПОСЛЕ РУЧЕК И СЕ РАЗБУДИЛА ВО СТРАШНИ БОЛКИ: Лекарите од стомакот, со сонда, и извадиле ЖИВА ЗМИЈА

На почетокот на неделата, од Русија пристигна необична вест. Таму, лекарите на девојчка, низ уста, со сонда, и отстраниле жива змија. Сè се случило во рускиот Дагестан. Девојка од населбата Лаваши попладне спиела во нејзината градина, под дрво, после ручек. Ја разбудиле неподносливи болки во стомакот и брзо се онесвестила. …

Повеќе »

(ФОТО) СРЕЌЕН И ВЉУБЕН – Иако изгледаат како татко и ќерка него тоа не го загрижува: Глумецот гордо шета со 34. години помладата девојка!

Славниот актер го продолжил трендот на своите колеги Легендарниот актер и продуцент заврши во болница во април, откако беше откриено дека е заразен со коронавирус, но денес Мел Гибсон покажува дека добро се опоравил. Со своата долгогодишна помлада партнерка, тој бил виден на омилено место за собирање на богатите и …

Повеќе »