Tag Archives: девојка

(ВИДЕО) СЕКОЈА ЧЕСТ – Девојка дознала дека дечкото ја измамува а потоа му приредила брутална освета поради што и се восхитуваат

Девојките навистина можат да бидат сурови кога ќе откријат дека биле измамени… Младата 20-годишна девојка дознала за измамата на своето момче и бидејќи им се приближувала годишнината, таа одлучила да раскине со него тој ден. Прво, таа со неговата картичка купила ѓердан, на која ги врежала имињата на неговите љубовнички, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Девојка го запросила дечкото после три месеци врска – луѓето ја осудиле!

24-годишната студентка Укабед Шејбани го запознала своето момче Черн Амери во март годинава и таа е сосема сигурна дека тој е „вистинскиот“. Таа објавила видео на „ТикТок“ на кое се гледа како го запросува пред пријателите. „”Се запознавме на Тиндер во март. Нашата врска е навистина нешто посебно, толку многу …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се сомневал дека девојката го изневерува: Смислил неверојатен план тоа и да го провери!

Млад човек се посомневал дека девојката го изневерува, па смислил одличен начин да го провери тоа Ова момче решило да купи микро скриена камера и да ја стави во кујната, за да провери што се случува кога не е дома. „Ние сме заедно повеќе од шест години. Веќе некое време …

Повеќе »

(ВИДЕО) Девојка се борела со мечка за да ги спаси своите кучиња: „Не бев при здрав ум!“

Една 17-годишна девојка од Калифорнија, која нападна огромна мечка во нејзиниот двор за да ги спаси своите кучиња, рекла дека тоа „не била при здрав ум“ кога тоа го сторила. „Искрено, сфатив дека е мечка дури кога ја оттурнав“, изјавила Хејли Моринико за „Добро утро Америка“ откако снимката од конфликтот …

Повеќе »

(ФОТО) Неверојатна смрт: Тинејџерка (19) починала од премногу гума за џвакање

Саманта Џенкинс починала во бањата на 19-годишна возраст, бидејќи јадела премногу гуми за џвакање! Нејзината мајка, Марија Морган, ја однела Саманта во болница, но тие не можеле да ја спасат. – Се сеќавам на сè како да беше вчера. Влеговме во болницата со својата ќерка тинејџерка и излеговме само со …

Повеќе »

(ВИДЕО) Овој маж има и сопруга и љубовница – Вака изгледа нивната врска!

Ларон Армстед е човек кој има жена и девојка. Тој и неговата сопруга Џенифер имаат пет деца, а кај нив пред неколку години се пресели и девојката на Ларон, Амиа. Парот тврди дека тоа не ги става во непријатна ситуација и дека нивните деца по некое време ја прифатиле Амиа, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Убавицата вбризгала нешто во лицето што и го сменило нејзиниот личен опис: Погледнете како изгледа!

Таа горко се покајала Една млада бразилска транс-жена, Јују Оливеира, го изобличила лицето со индустриски силикон. Имено, таа инјектирала 205 милилитри од оваа супстанца, по што никој жив не можел да ја препознае. Сè започнало во 2017 година, кога девојката од гратчето Пасо Фундо била на интервенција во тајна клиника. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОСЛЕ ЉУБОВНА КАВГА ДЕВОЈКАТА ЗАВРШИЛА СО ГЛАВАТА ВО ИЗЛОГОТ: Снимката на надзорните камери ја открива вистината за кавгата!

Снимките од надзорните камери забележале жестока расправија помеѓу млад пар. Во еден момент, девојката со глава го скршила прозорецот, а мажот само мирно си заминал. На видеото се гледа како жената бесно вика на мажот, а во еден момент таа дури започнала да ја треска главата во излогот. Мислела дека …

Повеќе »

(ВИДЕО) СТРАШНО – „Имам рак на дојка“: Девојка дошла да се договори за операција а потоа доживеала неверојатно понижување од докторот!

Лекарот треба да ја изгуби лиценцата за работа Една девојка, која има само 18. години, доживеала големо понижување кога отишла на лекар за да закаже операција за рак на дојка. Таа шокот што го доживеала го раскажала на социјалната мрежа Тик Ток, откако докторот ја советувал да ја преиспита својата …

Повеќе »