Tag Archives: девојка

(ВИДЕО) На девојката на Марадона и забраниле влез: Плачела пред тв камерите!

Легендарниот Диего Армандо Марадона беше погребан во Буенос Аирес, во кругот на семејството и пријателите, што беше тешко да се изведе покрај армијата на навивачи. Безбедносните мерки биле незапамтени, полицијата со јаки сили и во голем број го обезбедувала возилото во кое се наоѓал Диего, навивачите ги блокирале сите патишта, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) На момче во супермаркет му ги покажала градите – Поради неговата реакција, видеото станало хит!

Инфлуенсерка и манекенка му ги покажала градите на маж во супермаркет, а фотографиите и снимките на социјалните мрежи станаа вирални. 25-годишната Аманда Никол Мартин, која живее во Лас Вегас, каде работи како шоу-девојка, собрала повеќе од 4,8 милиони следбеници на Инстаграм благодарение на нејзините снимки и фотографии. Но, едно од …

Повеќе »

(ВИДЕО) Атрактивна девојка, по град, шетала во проѕирни хеланки: Реакциите на луѓето се урнебесни!

Групата љубопитници ја интересирало како ќе реагираат минувачите и кој ќе ја гледа… Групата од Грузија одлучила во четвртокот, 29. октомври, да спроведе необичен социјален експеримент и, се разбира, да го сними. Експериментот вклучувал привлечна девојка што шета низ градот во тесни и проѕирни хеланки, а групата се прашувала како …

Повеќе »

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: На девојка и откажале бубрезите и црниот дроб бидејќи била на строга диета – јадела половина бисквита и една бонбона дневно!

Седумнаесетгодишната Медисон Фолкнер од Белфаст минатата година тежела само 40. килограми после една година строга диета за која сама изготви план за исхрана, што било многу лошо. Се состоела од една бонбона и половина бисквит на ден. Таа тврди дека не знаела ништо за нарушувања во исхраната, само сакала да …

Повеќе »

(ВИДЕО) Девојка дошла во продавница во тесен (еластичен) фустан а потоа одеднаш го кренала и вешто ставала продукти…

Таа имала јасна цел и размислувала само за тоа Надзорна камера во продавница во рускиот град Краснодар снимила девојка како краде намирници. Девојката, очигледно претходно се подготвувала за „мисијата“, дошла до продавницата со кратко здолниште, кое одеднаш го кренала пред фрижидерите и започнала да турка некои производи… Во исто време, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Иван и се осветил на девојката за измамата и се’ СНИМИЛ, а потоа следел нејзиниот СУРОВ ОДГОВОР!

Еден измамен млад човек решил да и се одмазди на својата девојка Млад човек по име Иван Сервантес од американската држава Арканзас, снимил видео што станало вистинска сензација на Интернет и собрало скоро 3,5 милиони прегледи. Откако дознал дека девојката го изневерила, тој пронашол начин да и се одмазди. Тој …

Повеќе »

(ФОТО) Дошла во болница поради судар а докторите и нашле ДВЕ огромни ИГЛИ во мозокот!

Не можела да поверува што има во мозокот 29-годишна жена од кинескиот град Гвангжу учествувала во сообраќајна несреќа во која се здобила со лесни телесни повреди. Со цел да провери дали е сè во ред, таа отишла во локалната болница на преглед. Таму, лекарите на скенер, сосема неочекувано, пронашле две огромни …

Повеќе »

(ФОТО) СТРАШНО – Девојка (22) скокнала од 8. спрат за да избега од НАСИЛНИОТ ДЕЧКО!

Скокнала за да се спаси Младата танчерка, Георгина Бодрик (22) од Австралија, скокнала од осмиот кат во нејзиниот стан во Мелбурн, со цел да избега од насилното момче. Кога дознала дека нејзиното момче ја изневерува, Георгина се сретнала со разбеснето момче, кој откако е откриено што и прави на оваа …

Повеќе »

(ВИДЕО) БЕЗОБРАЗНО ОДНЕСУВАЊЕ – СО КОРОНА ЗАРАЗИЛА 23. ЛУЃЕ А 710. ИЗЛОЖИЛА НА РИЗИК И СЕГА И СЕ ЗАКАНУВА СЕРИОЗНА ЗАТВОРСКА КАЗНА: Ја болело грлото но сепак одела на журки!

На Јасмин Адли (26), вработена во американската армија, која заразила 76. лица со ковид-19 во Германија, и се закануваат 10. години затвор. Имено, таа ја пренела инфекцијата со посета на барови, иако била заразена. Адли, која е од Флорида, ги чекала резултатите од тестот по неодамнешниот одмор во Грција,но сепак …

Повеќе »