Tag Archives: девојка

(ВИДЕО) ДЕВОЈКА ГО СПОДЕЛИЛА НАЈГОЛЕМИОТ СРАМ ЗА ВРЕМЕ НА ИНТИМЕН ЧИН: Момчето дошло кај неа и почнало да вришти среде акција! Причината е ужасно ГАДНА!

Девојка се присетила на својот најголем блам што го имала за време на интимен чин. Имено, таа раскажала се за мажот кој и го извалкал креветот, но тоа не е се. Имено, тој го оставил својот неред и отишол да се истушира, па таа го исчистила. Во видеото таа се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена кревала тегови, а некој тип не сакал да ја остави на мир: Тогаш тоа и здодеало и…

Младата жена со својот потег ги воодушевила корисниците на социјалната мрежа TikTok. Имено, таа јасно му ставила до знаење на мажот кој со месеци ја напаѓал да ја остави на мир. Челси Глисон од Тексас ја снимила целата ситуација и ја објавила на својот профил каде собрала повеќе од 32. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЗОО СКОПЈЕ со НЕВЕРОЈАТНО видео: Девојка прескокнува ограда и се иживува со животните!

Се чини дека младите од Македонија смислуваат секакви „глупости“ само за да соберат што повеќе кликови на ТикТок, а една од нив е и оваа млада девојка… „Студентка по криминологија на факултет за безбедност. Доаѓа во Зоо Скопје да се иживува врз животни и да си го ризикува животот 😢 …

Повеќе »

(ФОТО) БИЗАРНО – Несоодветно облечена позирала за Инстаграм пред отворениот ковчег на татко ѝ на погребот: Сите се згрозени!

Девојка од Америка ги згрозила корисниците на социјалните мрежи со бизарна фотографија од погребот на нејзиниот татко. Уште еден непромислен потег на тинејџерката наишол на голема осуда кај корисниците на социјалните мрежи. Имено, девојка од Америка позирала за Инстаграм на погребот на нејзиниот татко, покрај отворен ковчег. Работите да бидат …

Повеќе »

БЕГАЛКА – Полицијата во БиХ барала девојка (20), таа порачала: „Се омажив, нема потреба од потрага!“

Полицијата на МОСТАР во вторникот попладне контактирала со 20-годишна девојка по која трагал нејзиниот татко, пренесува Dnevni avaz. Според полициската управа во Мостар, девојката рекла дека заминала од дома по своја волја и дека се омажила и дека нема потреба од пребарување. Таа, исто така, и кажала на полицијата дека …

Повеќе »

(ВИДЕО) На аеродром го дочекала дечкото да слета, па одеднаш го отвора багажникот: Тој само почнал да плаче!

Никогаш не очекуваше дека ќе му се случи вакво нешто… Потребно е само малку имагинација за убаво изненадување. И, се разбира, познавање на партнерот. Неименувана девојка од Тикток објави видео кое за кратко време го гледале повеќе од 32. милиони луѓе. @quinnwilliams5Best moment of my life!! #stillfallingforyou #infertilityjourney #momanddad #ourbabyboy♬ …

Повеќе »

ПО СМРТТА НА 20. ГОДИШНА ДЕВОЈКА – Препорака на словенечки експерти: Вакцинирајте се само со Pfizer и Moderna

Експертската група на словенечката влада за коронавирус препорача вакцинацијата на населението во иднина да се врши првенствено со mRNA вакцини (Pfizer/BioNTech и Moderna), додека за употреба на векторските (Johnson & Johnson и AstraZeneca) ќе биде потребна писмена согласност на вакцинираните, објави Словенечката телевизија. Според овој предлог, писмена согласност ќе биде …

Повеќе »

(ФОТО) УЖАС ВО БРИТАНИЈА – ГО ТРУЕЛЕ СО СОЛ, ГО ПРИНУДУВАЛЕ ДА СПИЕ НА ПОД: Момчето ги молел татко му и маќеата да му помогнат, му ја скршиле главата и го фотографирале како умира!

Таткото и неговата девојка го труле шестгодишното момче со сол и го малтретирале со месеци пред да го убијат „кршејќи му ја главата на тврда површина“, било речено на судењето на „родителите од пеколот“ во Британија. 29-годишниот Томас Хјуз и неговата девојка Ема Тастин (32) се обвинети за убиство на …

Повеќе »

(ВИДЕО) Со „Ауди“ удрила во „Ламборџини“ па ги „изгубила нервите“

Снимката од надзорната камера јасно покажува кој е виновен за несреќата. Верувале или не, возачот на новото Ауди не го забележал Ламборџинито пред себе и удри во неговиот заден дел. Иронично, Ламборџини Авентадор има регистарска табличка Beep, алудирајќи на бизнисот со кој се бави сопственикот. Тоа е Мет Хелер, сопственик …

Повеќе »