Tag Archives: девојка

БЕГАЛКА – Полицијата во БиХ барала девојка (20), таа порачала: „Се омажив, нема потреба од потрага!“

Полицијата на МОСТАР во вторникот попладне контактирала со 20-годишна девојка по која трагал нејзиниот татко, пренесува Dnevni avaz. Според полициската управа во Мостар, девојката рекла дека заминала од дома по своја волја и дека се омажила и дека нема потреба од пребарување. Таа, исто така, и кажала на полицијата дека …

Повеќе »

(ВИДЕО) На аеродром го дочекала дечкото да слета, па одеднаш го отвора багажникот: Тој само почнал да плаче!

Никогаш не очекуваше дека ќе му се случи вакво нешто… Потребно е само малку имагинација за убаво изненадување. И, се разбира, познавање на партнерот. Неименувана девојка од Тикток објави видео кое за кратко време го гледале повеќе од 32. милиони луѓе. @quinnwilliams5Best moment of my life!! #stillfallingforyou #infertilityjourney #momanddad #ourbabyboy♬ …

Повеќе »

(ВИДЕО) Со „Ауди“ удрила во „Ламборџини“ па ги „изгубила нервите“

Снимката од надзорната камера јасно покажува кој е виновен за несреќата. Верувале или не, возачот на новото Ауди не го забележал Ламборџинито пред себе и удри во неговиот заден дел. Иронично, Ламборџини Авентадор има регистарска табличка Beep, алудирајќи на бизнисот со кој се бави сопственикот. Тоа е Мет Хелер, сопственик …

Повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) ДЕВОЈКА (17) ВО ЖИВО ГО ПРЕНЕСУВАЛА СВОЕТО САМОУБИСТВО: Морбидна трагедија во Русија!

Седумнаесетгодишна ученичка од Зеленоград извршила самоубиство. Според ТВ РЕН, лекарите кои пристигнале на местото на настанот го нашле девојчето живо, но таа починала во болница. На својата страница на социјалната мрежа, девојката неколку пати објавила планови за самоубиство, а непосредно пред инцидентот, ги прекинала врските со своите познаници. Според информациите …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Не сакала да се вакцинира па горко зажалила:„Во болницата слушав само стенкање!“

Има се’ повеќе антиваксери и невакцинирани луѓе кои се соочуваат со тешки симптоми на коронавирус. Една од нив е ТикТокерката Александра Бланкенбилер од Флорида, која починала од компликации на корона вирусот само девет дена откако била примена во болница. Пред да почине, таа објавила видео од болничкиот кревет во кое …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Емотивна реакција на девојка, после години болки, кога ја дознала дијагнозата

На социјалната мрежа TikTok, достапно е вирално видео од ординација, во кое девојката Јонела Мерсер (19) конечно дознава за дијагнозата на нејзината хронична болка, која ја мачи со години. Мерсер рекла дека од првата менструација се справува со силни болки. „Мојата болка отсекогаш се гледаше како тешка менструација“, рекла таа. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) СЕ’ ЗА ЉУБОВ: Момче се преправило во својата девојка за да го полага испитот наместо неа!

Еден млад Африканец неодамна бил уапсен откако се маскирал во девојката, се претстави како негова девојка и наместо неа се обидел да го положи матурскиот испит. Хадим Мбуп (22), студент од Сенегал, три дена успешно ја мамел комисијата во испитниот центар за запишување на факултетот. Мбупу носел перика, делумно покриена …

Повеќе »

(ВИДЕО) На 22. години купила автопералница – денес заработува плата со шест бројки

Хана Инграм од Соединетите држави на 22 -годишна возраст одлучила да се откаже од студиите и да инвестира пари за купување на автопералница. Таа вели дека тоа била најдобрата одлука во нејзиниот живот бидејќи денес вози Масерати и вели дека миењето на автомобили и другите работи секој месец и овозможуваат …

Повеќе »

(ФОТО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – Инфлуенсерка загинала поради селфи: Се сликала над водопад!

Инфлуенсерката Софија Чеунг (32) е убиена додека се обидувала да направи селфи на карпа над водопадот во близина на Јуен Лонг во Хонг Конг. Софија и три пријателки отишле на патување во паркот „Ха Пак Лаи“ во саботата околу 11 часот, пишува „The Sun”“. После тоа, таа се обидела да …

Повеќе »