Tag Archives: девојка

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ДЕВОЈКА НА УЛИЦА СИ ЈА НУДИ НЕВИНОСТА: Кога ќе слушнете за што сака да тргува, ќе ви се слоши, а таа вели: „Слободно снимајте ме, не се срамам!

Ако сте слушнале за порториканскиот рапер Bad Bunny (Лош Зајак), тогаш знаете дека тој објави дека оди на турнеја. Илјадници негови обожаватели на секој начин се обидуваат да дојдат до билети. Во тоа име, 18-годишна девојка излегла на улица и очигледно сосема сериозно ја понудила својата невиност на секој што …

Повеќе »

НЕЈЗИНО ПРАВИЛО – Девојка открила: „Ако дечкото не ме запроси во рок од две години, ја прекинувам врската!“

Девојка која сакала да остане анонимна, на форумот „Momsnet“ го споделила своето правило кое го следи кога е во врска – ако дечкото не ја запроси во рок од две години, таа го напушта. Девојката тврди дека сега се соочува со дилема откако сфатила дека нејзиниот партнер може да чека …

Повеќе »

(ФОТО) Расел Кроу ја покажал девојката: Дебел и запуштен шета 26. години помлада убавица!

Актерот Расел Кроу беше фотографиран во јавност со својата 26. години помлада партнерка, Бритни Терио, додека го гледаше тенискиот натпревар меѓу австралиската тенисерка Ешли Барти и Американката Даниела Колинс. View this post on Instagram A post shared by Tenniste Brutte Official (@tennistebrutte) View this post on Instagram A post shared …

Повеќе »

(ВИДЕО) Златниот ретривер и неговата девојка го имаат најслаткиот поздрав на светот

Сè што им треба на златниот ретривер Блу и неговата девојка е голема чинија шпагети со ќофтиња и келнер кој свири на хармоника. Најдобрите кучешки љубовни приказни од „Дамата и Скитникот“ се појавија на TikTok. Во видеото од 10 секунди, родезиски ловец на лавови трча кон златен ретривер. Ги дели …

Повеќе »

(ВИДЕО) Девојката параноично се плаши да оди на состаноци: ДНК тестот открил застрашувачка вистина

Корисничка на TikTok тврди дека ДНК тестот ѝ помогнал да открие дека има повеќе од 50. полубраќа или полусестри, поради што станала параноична да оди на романтични состаноци. Изи им објаснила на своите придружници дека тестирањето го направила во 2018. година бидејќи сакала да знае од каде потекнуваат нејзините предци. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) На платформа за возрасни заработила 2. милиони фунти – И нудат богатство да и го видат лицето

Девојката која на социјалните мрежи се претставува како „Bambi Blue Hair“, вели дека заработува милиони на мрежата OnlyFans. Досега има заработено преку 2. милиони фунти, но, на интернет, никогаш не го покажала своето лице. Порталот msn пренесува дека оваа девојка има дваесетина години и дека се грижи никој да не …

Повеќе »

(ВИДЕО) ДЕВОЈКА ГО СПОДЕЛИЛА НАЈГОЛЕМИОТ СРАМ ЗА ВРЕМЕ НА ИНТИМЕН ЧИН: Момчето дошло кај неа и почнало да вришти среде акција! Причината е ужасно ГАДНА!

Девојка се присетила на својот најголем блам што го имала за време на интимен чин. Имено, таа раскажала се за мажот кој и го извалкал креветот, но тоа не е се. Имено, тој го оставил својот неред и отишол да се истушира, па таа го исчистила. Во видеото таа се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жена кревала тегови, а некој тип не сакал да ја остави на мир: Тогаш тоа и здодеало и…

Младата жена со својот потег ги воодушевила корисниците на социјалната мрежа TikTok. Имено, таа јасно му ставила до знаење на мажот кој со месеци ја напаѓал да ја остави на мир. Челси Глисон од Тексас ја снимила целата ситуација и ја објавила на својот профил каде собрала повеќе од 32. …

Повеќе »

(ФОТО) БИЗАРНО – Несоодветно облечена позирала за Инстаграм пред отворениот ковчег на татко ѝ на погребот: Сите се згрозени!

Девојка од Америка ги згрозила корисниците на социјалните мрежи со бизарна фотографија од погребот на нејзиниот татко. Уште еден непромислен потег на тинејџерката наишол на голема осуда кај корисниците на социјалните мрежи. Имено, девојка од Америка позирала за Инстаграм на погребот на нејзиниот татко, покрај отворен ковчег. Работите да бидат …

Повеќе »