Откриени полот и името на бебето кое Ал Пачино (83) го доби со 54 години помладата девојка

Портпаролот на познатиот актер во мај потврди дека Нур е бремена. Во тоа време, беше кажано дека Нур е бремена во осмиот месец. Според странските медиуми, Пачино бил изненаден од бременоста, па Нур направила ДНК тест кој потврдил дека Ал е татко на нејзиното дете.

View this post on Instagram

A post shared by Noor (@nooralfallah)


Двојката е во врска две години, а првпат заедно беа видени во април минатата година. Нејзината последна позната врска заврши во 2017 година, со Мик Џегер, а претходно беше поврзувана со Клинт Иствуд. Инаку, Ал Пачино од претходните врски ги има ќерката Џули (33) и 22-годишните близнаци Оливија и Антон.


Фото: Архива

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) КРАЛСКО СЕМЕЈСТВО – Зошто Шарлот не го добила името по Дијана? Вилијам сакал да и оддаде почит на мајка си, но една работа го спречила

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон не можеле да ја именуваат својата единствена ќерка Шарлот по …