Tag Archives: ал пачино

(ВИДЕО) Комичарка ги исмејала Ал Пачино и Де Ниро: „Дали дедовците се подмладуваат со улогата на татковци? 

Веста дека Роберт Де Ниро и Ал Пачино стануваат татковци ја изненади јавноста која е прилично поделена по ова прашање. Социјалните мрежи преполни со дискусии, а сè посебно го зачини објавата на комичарката Челзи Хендлер. Да потсетиме, холивудската икона, 79-годишниот Роберт де Ниро и неговата триесет и четири години помлада …

Повеќе »

Откриени полот и името на бебето кое Ал Пачино (83) го доби со 54 години помладата девојка

Портпаролот на познатиот актер во мај потврди дека Нур е бремена. Во тоа време, беше кажано дека Нур е бремена во осмиот месец. Според странските медиуми, Пачино бил изненаден од бременоста, па Нур направила ДНК тест кој потврдил дека Ал е татко на нејзиното дете. View this post on Instagram …

Повеќе »

Ал Пачино проговорил за приновата: Актерот чека четврто дете со 54 години помлада девојка – „Посебно е“

Ал Пачино го чека четвртото дете… Ал Пачино неодамна објави дека станува татко по четврти пат, на 83-годишна возраст. Неговата партнерка Нор Алфала (29) со која е во врска околу една година е бремена. Актерот сега одлучил да ги отфрли гласините дека не е среќен поради веста за приновата и …

Повеќе »

Ал Пачино (83) побарал неговата 54 години помлада бремена девојка да направи тест за татковство

83-годишниот холивудски актер Ал Пачино наводно се сомневал дека детето што го чека неговата девојка Нур Алфала (29) не е негово, па побарал да го потврди татковството со ДНК тест, пишува TMZ. Имено, актерот не верувал дека детето е негово поради медицински проблем кој најчесто предизвикува неплодност. Нур, која моментално …

Повеќе »

(ВИДЕО) „ОДЛИЧЕН Е“: Ал Пачино открил кој актер може да го замени

АКТЕРОТ Пачино за странските медиуми зборувал за тоа кој млад актер го гледа како адекватна замена за улогата на детективот Винсент Хана, која ја толкуваше во филмот „Врелина“. Ако требаше да се снима продолжението на „Врелина“, Ал Пачино нема сомневање кој ја заслужува улогата на Винсент Хана. – Тимоти Шарламе. …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОЧИНАЛ АКТЕР ОД ХИТ СЕРИЈА: Ал Пачино неутешен!

БРУС Меквити, актер познат по улогите во сериите „Сопрановите“ и „Закон и ред“, починал во Њујорк на 65-годишна возраст. Неговата сопруга Керол Оукс ја потврдила тажната вест и рекла дека Брус во саботата бил примен во болница во Менхетен. Гледачите го паметат по улогите во сериите „Сопрановите“ и „Како што …

Повеќе »

(ФОТО) Ал Пачино (81) на вечера со поранешната девојка на Џегер (28) – поради еден детаљ мрежите „горат“

Холивудската легенда Ал Пачино (81) е виден како излегува од ресторан во Калифорнија во саботата по вечерата со поранешната девојка на Мик Џегер, Нура Алфала (28). Актерот и Нура Алфала, телевизиска продуцентка која претходно беше поврзана со Клинт Иствуд и Мик Џегер, заминале заедно во ист автомобил откако налетале на …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЖИВА ЛЕГЕНДА: Ал Пачино стана тема на денот поради видео клипот на кој танцува додека е на прошетка

Ал Пачино е снимен деновиве во Беверли Хилс за време на утринска прошетка. 81-годишниот актер во тоа време слушал музика преку слушалки, па и почнал да танцува. Фотографиите од одлично расположениот актерот набрзо се проширија на социјалните мрежи. Многу фанови напишаа дека би сакале да бидат толку витални на негова …

Повеќе »

(ВИДЕО) Излезе трејлер за еден од најочекуваните филмови на сезоната, луѓето пишуваат: „Освојува Оскар“

Објавен е нов трејлер за еден од најочекуваните филмови во сезоната на House of Gucci , во кој главната улога ја толкува Лејди Гага. View this post on Instagram A post shared by House of Gucci (@houseofguccimovie) Заплетот на филмот е за Патриша Реџани која станува дел од семејството Гучи …

Повеќе »