(ФОТО) Животот е некому мајка а некому маќеа: Ова не е фотошоп, ова е Бред Пит на 59. години

Бред Пит уште еднаш докажа дека годините се само бројка, а актерот на 59. години изгледа нереално.
Бред неодамна бил фотографиран на одмор во Мексико, придружуван од неговата сегашна девојка Инес де Рамон. Двајцата уживале во сончевите денови во земјата, обидувајќи се да добијат тен.

View this post on Instagram

A post shared by @farandulanews


Иако стандардно, вниманието на фотографот би го привлекол придружничката на Бред Пит, модната дизајнерка Инес де Рамон, која била во топлес , овојпат тоа не е така. Холивудскиот заводник шетајќи покрај базен покажал завидна фигура на 59 години, а никој не може да тврди дека ова е фотошоп. Да, Бред Пит има „рело на Аполон“ и да, многу помлади мажи би му позавиделе.Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отворање на групната изложба „Професори и студенти“

Вечерва во галеријата на Младинскиот Културен Центар во Скопје, со почеток во 19:00 часот, ќе …