Tag Archives: Бред Пит

Бред Пит на столбот на срамот за еден погрешен потег: „Каков лицемер“, „Ми се гади од него“

Бред Пит е обвинет од јавноста дека е лицемер бидејќи работел како извршен продуцент на филмот „She Said“. Актерот го прифатил ангажманот во филмот за злосторствата на Харви Вајнштајн откако Џоли го обвинила за злоставување, а со моќниот продуцент соработувал во неколку наврати иако знаел како се однесува со жените …

Повеќе »

(ФОТО) СЕ ДРУЖЕЛЕ НА КОНЦЕРТ – Бред Пит виден во друштво на тазе разведена 29-годишна девојка, ги подгреале гласините за романса

Откако неговата драма со поранешната сопруга Анџелина Џоли барем навидум се „смири“, еден од најголемите холивудски заводници Бред Пит времето го поминува излегувајќи и уживајќи во друштво, а ги подгреал и гласините за нова романса. Бред Пит викендов присуствувал на концертот на Боно во Лос Анџелес, а по тој повод …

Повеќе »

(ФОТО) „Прашање на принцип“: Џенифер Анистон, наводно, ќе го тужи Бред Пит за 100. милиони долари

ЏЕНИФЕР АНИСТОН наводно е подготвена да го тужи својот поранешен сопруг Бред Пит за 100 милиони долари, а причината е деловна, пренесува Marca. Имено, неодамна било откриено дека Бред Пит имал намера да ја продаде заедничката продукциска куќа „План Б“, која ја основаа на почетокот на 2000-тите додека се уште …

Повеќе »

Почнаа предвидувањата: Вил Смит би можел да го добие вториот Оскар

Номинацијата за Оскар за најдобра машка улога секоја година привлекува големо внимание, како и самата церемонија, но оваа година ситуацијата е малку поинаква бидејќи листата на актери кои би можеле да се најдат во трката е навистина долга. Листата на номинирани кандидати би можела да започне со актерот Брендан Фрејзер, …

Повеќе »

(ФОТО) ЌЕ БИДЕ АВТЕНТИЧНО – Бред Пит ќе снима филм за Формула 1 за време на тркачките викенди во 2023 година

Благодарение на успехот на серијата на Нетфликс „Формула 1: Возете за да преживеете“, најбрзиот циркус во светот привлече многу нови фанови, а истиот ефект треба да го има и претстојниот филм. Веќе е познато дека Кијану Ривс работи на документарен филм за Формула 1, односно за тоа како Браун ГП …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ МОЖЕЛ ДА ИЗДРЖИ – ЗАРАБОТУВАВ ДО 11.500 ЕВРА, НО ОВА НЕ МОЖЕВ ДА ГО ИЗДРЖАМ: Поранешниот телохранител на Анџелина и Бред открил ЗОШТО дал отказ!

Поранешниот телохранител на Анџелина Џоли и Бред Пит, Марк Билингем, дал отказ по 17. месеци работа. Неодамна открил зошто. „Кога ја напуштив армијата во 2007. година, завршив како телохранител на познати личности како Анџелина Џоли, Бред Пит, Расел Кроу и Мајкл Кејн. Заработував многу добри пари – три пати повеќе …

Повеќе »

(ФОТО) Бред Пит ги открива чувствата по раскинувањето со Анџелина Џоли

Бред Пит ги усмерил своите лични проблеми во скулптура која сега е изложена заедно со делата на уметникот Томас Хаусаг и музичарот Ник Кејв Бред Пит отворено зборувал за создавање уметност додека се справувал со лични превирања. Во новото интервју за Financial Times, актерот зборува за изработката на неговите скулптури, …

Повеќе »

(ФОТО) ПОВРЕДЕНА – КОЈ БИ ПОМИСЛИЛ ДЕКА ИМА ЧУВСТВА?! Се појави ЕМОТИВНИОТ МЕИЛ што Анџелина му го испратила на Бред! Нивната војна сега сите ја гледаат СО ДРУГИ ОЧИ!

(ФОТО) ПОВРЕДЕНА – КОЈ БИ ПОМИСЛИЛ ДЕКА ИМА ЧУВСТВА?! Се појави ЕМОТИВНИОТ МЕИЛ што Анџелина му го испратила на Бред! Нивната војна сите сега ја гледаат СО ДРУГИ ОЧИ! Поради тековните правни проблеми меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит, на TikTok повторно се појави електронска пошта што 47-годишната актерка му …

Повеќе »

Адвокатите на Бред Пит одговориле на обвинувањата дека актерот ја малтретирал Анџелина Џоли и нивните деца

Адвокатскиот тим на Бред Пит се огласил во врска со тврдењата дека актерот физички ја малтретирал поранешната сопруга Анџелина Џоли и нивните деца. Адвокатот што го застапува рекол дека „од првиот ден сноси одговорност за своите постапки, но нема намера да признае нешто што не направил“. „Тој беше цел на …

Повеќе »