Tag Archives: инес де рамон

„Шеесетгодишен маж трча по многу помлада девојка. СРАМ ДА МУ“: Бред Пит го „честат“ со критики после СНИМКАТА СО НОВАТА ДЕВОЈКА, коментарите се ПРЕОСТРИ!

Разликата во годините што ги дели актерот Бред Пит и неговата девојка дизајнерка на накит Инес де Рамон е доволна причина многумина остро да го критикуваат, повеќе од негативни зборови го придружуваат новиот спот на славниот пар. Бред Пит неодамна бил со Инес де Рамон на настан во Холивуд, во …

Повеќе »

(ФОТО) Животот е некому мајка а некому маќеа: Ова не е фотошоп, ова е Бред Пит на 59. години

Бред Пит уште еднаш докажа дека годините се само бројка, а актерот на 59. години изгледа нереално. Бред неодамна бил фотографиран на одмор во Мексико, придружуван од неговата сегашна девојка Инес де Рамон. Двајцата уживале во сончевите денови во земјата, обидувајќи се да добијат тен. View this post on Instagram …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ СЕ ОДДЕЛУВААТ – Нови гласини за љубовната врска на Бред Пит и Инес де Рамон, кои заедно го прославиле неговиот 59-ти роденден

Се шират нови гласини за врската помеѓу Бред Пит и дизајнерката на накит Инес де Рамон. Имено, папараците ги фотографирале додека оделе да го прослават неговиот 59-ти роденден во ресторан во Холивуд. Првата информација дека се заедно се појави минатиот месец, кога беа видени како се држат за рака на …

Повеќе »

(ФОТО) Потпретседателка која зборува четири јазици: Светот продолжува да коментира за наводната нова девојка на Бред Пит – „Мојот нов дечко“

Иако беше во брак со актерот Пол Весли, јавноста се заинтересира за атрактивната Инес де Рамон откако беше фотографирана на концерт на Боно Вокс во друштво на Бред Пит. Како што пренесуваат странските медиуми, Пит се гледа со атрактивна бринета веќе неколку месеци, но двајцата се уште јавно не се …

Повеќе »

(ФОТО) СЕ ДРУЖЕЛЕ НА КОНЦЕРТ – Бред Пит виден во друштво на тазе разведена 29-годишна девојка, ги подгреале гласините за романса

Откако неговата драма со поранешната сопруга Анџелина Џоли барем навидум се „смири“, еден од најголемите холивудски заводници Бред Пит времето го поминува излегувајќи и уживајќи во друштво, а ги подгреал и гласините за нова романса. Бред Пит викендов присуствувал на концертот на Боно во Лос Анџелес, а по тој повод …

Повеќе »