(ФОТО) НЕ СЕ ОДДЕЛУВААТ – Нови гласини за љубовната врска на Бред Пит и Инес де Рамон, кои заедно го прославиле неговиот 59-ти роденден

Се шират нови гласини за врската помеѓу Бред Пит и дизајнерката на накит Инес де Рамон. Имено, папараците ги фотографирале додека оделе да го прослават неговиот 59-ти роденден во ресторан во Холивуд.
Првата информација дека се заедно се појави минатиот месец, кога беа видени како се држат за рака на концертот на Боно во Лос Анџелес.


Со нив беа Синди Крафорд, Ранде Гербер и Шон Пен. Минатата недела извор за Us Weekly изјавил дека Инес успеала да го шармира Бред, но дека се уште не ја официјализирале врската.
„Тој не очекуваше дека ќе најде некој извонреден како Инес. Тие станаа многу блиски“, додал тој. Друг извор за People изјавил дека планираат заедно да ја дочекаат Новата година.

View this post on Instagram

A post shared by @inesandbradИнес моментално работи за компанијата Anita Ko Jewelry. Таа беше во брак со актерот Пол Весли. Тие се разведоа во април годинава.


Бред, кој има шест деца со Анџелина Џоли, е во процес на развод од 2019 година. Американските медиуми неодамна го поврзаа со Емили Ратајковски.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Премиера на детскиот филм „Луси гангстерката“

Денес, со почеток во 16:00 часот во Центарот за култура „Кочо Рацин“ во Кичево премиерно …