Tag Archives: директорка

(ФОТО) НЕ СЕ ОДДЕЛУВААТ – Нови гласини за љубовната врска на Бред Пит и Инес де Рамон, кои заедно го прославиле неговиот 59-ти роденден

Се шират нови гласини за врската помеѓу Бред Пит и дизајнерката на накит Инес де Рамон. Имено, папараците ги фотографирале додека оделе да го прослават неговиот 59-ти роденден во ресторан во Холивуд. Првата информација дека се заедно се појави минатиот месец, кога беа видени како се држат за рака на …

Повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Директорка во Америка ја повикала мајката на училиште и пред неа ја истепала нејзината ќерка!

ШОКАНТНО видео во кое Мелиса Картер, директорка на основно училиште во Клевистон, тепа шестгодишно девојче со дрвена даска по задникот ја вознемири јавноста. Според мајката на девојчето, директорката ја поканила на разговор во училиштето, а потоа пред неа ја казнила нејзината ќерка. „Таа ја удираше со толку многу омраза, јас …

Повеќе »