(ВИДЕО) СИТЕ СЕ СМЕАТ – СО СИТЕ СИЛИ СЕ ОБИДЕЛА ДА ГО ФАТИ БИДЕРМАЕРОТ, ПА СЕ ШОКИРАЛА: Сега 11 милиони луѓе зборуваат за УРНЕБЕСНАТА реакција на нејзиното момче!

За невенчаните дами, еден од омилените моменти на свадбените веселби секако е фаќањето бидермаер, а видеото на кое се гледа како жена се обидува да фати букет насмеало многу луѓе.
Ова видео брзо стана вирално и предизвика безброј коментари кои започнаа жестока дебата, а за се е виновна реакцијата на момчето на споменатата жена.


Се’ започнало кога невестата се свртела да го фрли бидермаерот, а оваа жена со сите сили се обидела да го фати и успеала во целта. Со цвеќињата во рацете таа се сврте кон партнерот за да ја види неговата реакција која била вистински ладен туш.
Тој имал кисел изглед на лицето и воопшто не изгледал среќен што неговата девојка успеала да го фати бидермаерот. Ова предизвика општа бура и почна да се коментира за тоа како тие очигледно имаат различни идеи за иднината и дека нивната врска е на разнишани нозе.

Фото: Принтскрин/Twitter


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈГОЛЕМИ МАНИПУЛАТОРИ НА ХОРОСКОПОТ: 3 знаци кои можат да ве измамат без да сфатите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …