(ВИДЕО) ДРАМАТИЧНО – СКАНДАЛ НА СВАДБА: Девојка упаднала, па го разоткрила младоженецот, невестата почнала да плаче, а неговата ОДБРАНА е БИЗАРНА!

На социјалната мрежа TikTok кружи видео од свадба која завршила неславно.
Станува збор за клип од шоуто „Cheaters“ што во превод значи „Прељубници“, а главни актери се измамената девојка, измамената невеста и младоженецот, кој седел на две столчиња.
Имено, за време на свадбениот чин, на церемонијата се појавила разбеснета девојка која пред младенците и гостите тврдела дека со младоженецот излегува една година, додека тој тврдел дека не ја познава.

This image has an empty alt attribute; its file name is skandal-na-vencavka-1.jpg


– Тој ми е дечко веќе една година – викала бесната девојка, додека сите присутни биле шокирани.
– Не знам која е таа – одговорил младоженецот.

@cheaters.tv.show ruin your boyfriend’s wedding #cheater #cheaters #fyp #foryou ♬ nhạc nền – 𝓬𝓱𝓮𝓪𝓽𝓮𝓻𝓼 💔💔


– Не знаеш кој сум јас?! Не знаеш кој сум јас?! – повторувала девојката која упаднала на свадбата, додека очајната невеста почнала да плаче.
Девојката која упаднала на свадбата и тврдела дека е една година во врска со младоженецот не дошла неподготвена. Всушност, таа ги понела нивните фотографии како доказ за нивната романса.
Додека невестата плачела, а девојката викала, младоженецот ја замолил да ја напушти свадбата, што таа го одбила.

This image has an empty alt attribute; its file name is skandal-na-svadba-2.jpg


– Не сакам да си одам, бидејќи тој сите ги лаже. Ме лаже мене, неа, ги лаже сите – викала девојката.
– Се трудам да те спасам, бидејќи те лаже цело време. Мене ме лаже веќе една година. Фотографиите се од пред два месеца – ѝ рекла девојката на невестата, додека младоженецот тврдел дека тоа се стари фотографии.

Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Национално триатлон првенство – Дојран 2024

Викендов во Дојран, во организација на Триатлон федерација на Македонија и Општина Дојран, ќе се …