Tag Archives: сопруга

(ВИДЕО) КАКВА ПРИКАЗНА – Сакала да стане калуѓерка, НО ЈА УБЕДИЛЕ ДА СЕ ПРЕМИСЛИ: Дочекала 100. правнуци пред нејзиниот јубилеен роденден!

Маргарит Кулер (99) од Пенсилванија добила специјален подарок пред својот 100-ти роденден – нејзиниот 100-ти правнук. Правнукот на Маргарита Вилијам Кулер е именуван по починатиот сопруг на Маргарит Кулер. Она што е интересно е што Маргарит скоро и не се решила да основа големо семејство затоа што на почетокот сакала …

Повеќе »

КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК – Грците го „уловиле“ Борис Џонсон, а се изненадиле од реакцијата: Се’ е снимено на ВИДЕО!

Британскиот премиер Борис Џонсон моментално е на одмор во Грција, каде мештаните го снимиле како купува намирници во близина на Атина. Џонсон бил во супермаркет со сопругата Кери Симондс, а ги следеле и двајца од обезбедувањето. Политичарот со насмевка го поздравило лицето кое го снимало, а јасно било дека навистина …

Повеќе »

(ВИДЕО) „ОВА СТАНУВА ТАЖНО“ – Бајден целосно изгубен додека се борел со ветерот и палтото, се му испаѓа…

По закрепнувањето од Ковид, Џозеф Бајден со сопругата се појавил на настан. Американскиот лидер Џо Бајден уште еднаш не успеа сам да се справи со новонастанатата ситуација која настана по излегувањето од хеликоптерот – но имал помош од првата дама. По неколку неуспешни обиди да облече палто кое постојано му …

Повеќе »

ЖИВОТОТ ПИШУВА ПРИКАЗНИ – Не можел да најде жена, дури давал и огласи, а кога престанал да се надева, се појавила вистинската: Љубов на прв поглед и наскоро свадба!

Дека тој што чека ќе дочека докажува и примерот на Милан Томиќ од селото Гојина Гора, кој своевремено бил најпознат младоженец во Србија. Тој освоил многу срца со својата искрена желба да најде сродна душа која не бега од животот во селото каде што живее. Тогаш сите биле воодушевени од …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕ СЕ СКРИЛ ВО ПЛАКАРОТ – РАНО ДОШОЛ ДОМА И СОПРУГАТА И ПРИЈАТЕЛОТ ГИ НАШОЛ ВО ЖЕШКА АКЦИЈА: Влетал со камера и снимил ВИДЕО кое го запали интернетот!

Прељубата е непријатна и болна работа. Многу врски и бракови се прекинати од некој кој ненадејно доаѓа дома за да го фати својот партнер на дело. Понекогаш доаѓа до тепачка, понекогаш до криење во плакарот или жонглирање на тераса или симс… Објаснувањата се само посебна приказна и многумина стануваат одлични …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ПРОНАЈДЕН МАЖОТ КОЈ 4. НЕДЕЛИ НЕ КОНТАКТИРАЛ СО СОПРУГАТА: Фатен со ЉУБОВНИЦАТА во директен ТВ пренос, го видела цела ЗЕМЈА!

Случајот со исчезнувањето на Ален Хосу може да се смета за затворен. По четири недели не контактирање со својата партнерка, мајка на нивната ќерка, тој се покажал на малите екрани, на целата држава, во моментот кога камерата го фатила во друштво на неговата љубовница. Алан во средата ја однел својата …

Повеќе »

(ВИДЕО) МАЛКУ ФАЛЕЛО ДА ПОЧНЕ ДА ПОВРАЌА НА ПОРОДУВАЊЕТО НА СОПРУГАТА: Хит видеото од таткото во породилиште го обиколи светот! Се трудел со сите сили, но не издржал!

Породувањето, некои велат, е најубавиот момент во животот на заљубениот пар, бидејќи детето е круна на нивната љубов. На овој настан, кој вообичаено е многу тежок и стресен за жените, мажите од поновата ера решија да ги поддржат своите сопруги и самите да присуствуваат на тој волшебен чин. Меѓутоа, често …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – На паркинг пред шопинг центар се степале сопруга и љубовница

На паркинг пред еден трговски центар во град во Мексико брутално се степале сопруга и љубовница. Неверниот сопруг се обидел да ги раздели жените. На паркингот „Волмарт“ во Тамаулипас ​​дошло до физичка пресметка меѓу две жени, како што објавија мексиканските медиуми, причина за тепачата биле неверниот сопруг. Имено, неименуваната госпоѓа …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Отворено со Елена Стефановска: „Два дена пред свадбата моравме да најдеме нова локација!“

За идеалната венчаница што ја нашла во Солун, а не во Милано, колку ѝ било стресно за два дена да организира нова свадба, за романтичното барање на раката во Москва за Нова година, но и блискоста со сестра ѝ, која живее во Хрватска, и времето кога работеше како радиоводител…. Водителката …

Повеќе »