(ВИДЕО) Се качила во авион и го направила ОВА: Патникот до неа се шокирал од она што го видел

Креативност на патување
Многу луѓе сметаат дека авионот е добро место за дремка, читање на страница од омилената книга или уживање во интересен филм со кафе или вино. Други, пак, ја користат кабината на авионот како салон за убавина, па оние кои патуваат често имале можност да бидат сведоци на многу бизарни сцени за време на летот.
Од бричење на брадата на сред седиштето, до турпијање и лакирање на ноктите, кубење веѓи…луѓето можат да бидат многу „креативни“ со идеи како да го помине времето на летот, па понекогаш не бираат место или време за она што тие го наумиле да го направат.
Во едно вирално видео кое се појави, една од патничките решила да си ја витка косата, за да ја има посакуваната фризура кога авионот ќе слета и ќе пристигне на дестинацијата.
А како изгледало сè, погледнете сами:

Дечкото што седел до неа не разбрал ништо, кога девојката почнала да вади големи црни спирали со кои вешто ја вртела косата. Од начинот на кој извежбано го правела тоа, изгледа дека не е прв пат да прави такво нешто на јавно место…


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Најточниот и најдеталниот летен хороскоп е пред вас: Проверете што го чека вашиот знак во следните 3 месеци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …