Tag Archives: шок

(ВИДЕО) Жена во теретана случајно чучнала на лице на маж

ТИКТОКЕРОТ Семјуел Стратис оваа недела објави видео на кое се гледа непријатна средба со жена која очигледно не ја познава во теретана. „Само се обидував да го снимам мојот сет во теретана и потоа се случи ова“, напишал тој, а потоа споделил видео на кое почнува да вежба на клупа, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се обиделе да ѕирнат во школката, па ги дочекало изненадување поради што „паднале на задникот“

Љубопитни луѓе се обиделе да ѕирнат во школка, но не биле подготвени за такво изненадување. На социјалните мрежи кружи видео од Тајланд, на кое е снимен моментот кога школката ги шокирала љубопитните луѓе кои се обиделе да ги откријат нејзините тајни. Љубопитниот пар се обидел да ѕирне во школката, но …

Повеќе »

(ФОТО) ГО ОСТАВИЛ СОИГРАЧОТ ВО ЧУДО – Поранешниот голман на Јунајтед во 60-те години изгледа неверојатно, засрамениот Невил го фотографирал

Поранешниот холандски голман Рајмонд ван дер Гоув никогаш не беше голема ѕвезда на Манчестер Јунајтед, но освои две титули во англискиот шампионат и навивачите сè уште со задоволство го паметат. Затоа тој бил актер на хуманитарен натпревар меѓу легендите на Манчестер Јунајтед и Ливерпул, кој се одигра вчера. Тој се …

Повеќе »

(ВИДЕО) Шок видео од ПОГРЕБ: Ја ставил раката на коленото на ќерката на починатиот па направил нешто скандалозно!

Видеото ги запали социјалните мрежи и предизвика низа критики на сметка на „романтика“ Видеото на кое се гледа како маж ја запросува својата девојка на погреб пред ковчегот на нејзиниот татко ја шокираше јавноста и предизвика бројни критики. Објавен е на профилот на TikTok на корисникот „M.Mojela“, а на него …

Повеќе »

(ВИДЕО) Снимката од причестувањето на едно девојче направило хаос на мрежите: Го земала ВИНОТО, и ја запрепастила цела црква како и свештеникот!

И свештеникот не знаел што да прави Стефани Хајдебринк, медицинска сестра од Брендон во Јужна Дакота, на својот профил на TikTok сподели што правела нејзината седумгодишна ќерка за време на првото причестување. Идејата на причестувањето е да се испие само малку вино, кое ја претставува крвта на Исус, но девојчето …

Повеќе »

(ВИДЕО) Марсело излегол на тревникот на Сити. Се фатил за главата кога видел што направил

ЛЕГЕНДАТА на Реал излегла на тревникот на Етихад на тренинг во пресрет на вечерашниот прв полуфинален натпревар од Лигата на шампионите помеѓу Манчестер Сити и Реал. Но, кога Марсело сфатил што направил, почнал да си ја држи главата. Имено, тој ненамерно го згазнал грбот на домаќинот на работ од теренот. …

Повеќе »

(ФОТО) Македонските фудбалери со кренати глави се простија од СП: „Ова беше авантура во која никој не веруваше и јас сум горд сум на овој тим, на оваа екипа, зашто го шокиравме светот!“

Репрезентацијата на Португалија се пласираше на Светското првенство во Катар откако ги доби дополнителните квалификации против Македонија. Со двата гола на Бруно Фернандез, натпреварот во Порто заврши 2:0, што значи дека е прекината одлична серија на Македонија, но и дека Кристијано Роналдо и соиграчите ќе бидат учесници на Светското првенство. …

Повеќе »

(ФОТО) Цената на новата чанта на Анџелина Џоли е шок на денот

Анџелина Џоли неодамна се прошетала во Лос Анџелес со својата ќерка Шајло во шик издание. За шопинг во градот на ангелите, Анѓа понела чанта Диор, која за повеќето е само сон. Анџелина Џоли изгледала прилично гламурозно дури и при една обична прошетка со својата ќерка. Додека шетала со Шајло и …

Повеќе »

(ВИДЕО) Новинар на CBS зборувал во живо кога Киев се стресол: „Што е ова по ѓаволите?“

Во текот на ноќта во Киев одекнувале експлозии, а една се случи токму кога новинарот на Си-Би-Ес Чарли д’Агата се јавувал во програма. Откако небото се осветлило зад него, а потоа одекнала експлозија, д’Агата не го криел изненадувањето. „Што е ова, по ѓаволите? Не сум доживеал вакво нешто досега. Изгледа …

Повеќе »