(ВИДЕО) Пукнала прерамката, пејачката со раце ги покрила градите на сцената, но…!

Таа за новогодишниот настап избрала сребрена жешка облека, а кога ја извела песната „We Can’t Stop“ се случил малер…
Популарната пејачка Мајли Сајрус настапи на новогодишната забава на NBC во минијатурен комплет составен од здолниште и топ. За време на изведбата пукнала прерамката на топот, а пејачката набрзина ја зграпчила нејзината маица и со раце ги покрила градите.
Интересно, таа продолжила да пее додека одела до бекстејџот, каде што облекла блејзер, а потоа рекла „Сега дефинитивно сите ме гледаат“.
Под црвениот блејзер не носеше ништо, па во неколку наврати и се виделе градите.

Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашиот истакнат поет, преведувач и професор Драги Михајловски

Драги Михајловски е роден на 16 октомври 1951 година во Битола, каде го поминал и …