Tag Archives: голи гради

(ВИДЕО) СКАНДАЛ ПРЕД ПРАВОСЛАВНО СВЕТИЛИШТЕ: Девојка ги покажува градите, покрената истрага

РУСКА порно ѕвезда била цел на полициска истрага поради навреда на чувствата на верниците, откако ги покажала градите пред црквата Свети Василиј на Црвениот плоштад, пишува Раша тудеј. Девојката, попозната како Лола Бани на страницата за возрасни „onlifens“, ќе се соочи со казна затвор до една година доколку биде прогласена …

Повеќе »

(ФОТО) Трудна пејачка покажала голи гради на насловната на албумот кој го посветила на мајките – Испратила моќна порака!

ФОТОГРАФИЈАТА од корицата на новиот албум на пејачката Халзи го обиколи светот. Бремената пејачка не само што воодушеви визуелно, туку и испрати силна порака. Со албумот „If I Can’t Have Love, I Want Power“ (Ако не можам да имам љубов, сакам моќ“ сака да ја нормализира бременоста и телото по …

Повеќе »

(ВИДЕО) Голите гради на Шарлот МекКини во урнебесната хит комедија

Актерката Шарлот МекКини е главна тема на странските медиуми поради провокативната сцена во новата хит комедија „The Argument“. Како што може да се види на трејлерот, Шарлот го откопчува фустанот во една од сцените, го соблекува градникот и ги покажува голите гради. Споменатата комедија е за расправија помеѓу брачна двојка …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Шерон Стоун се појавила гола на насловна на „Вог“:„Жено дали старееш?“

Глумицата Шерон Стоун позирала за португалското издание на „Вог“. Се сликала гола и во мрежести чорапи. Иако е во седмата деценија на живот, Стоун и понатаму изгледа неверојатно и освојува со сексипилот… Минале 27. години од легендарната сцена во филмот „Сурови страсти“ во која Шерон Стоун (61), во текот на …

Повеќе »

(ВИДЕО+18) Членки на „Фемен“ во Мадрид ги шокирале екстремните десничари на нивниот митинг!

Шпанската полиција морала во Мадрид да ги оддалечи активистките на „Фемен“ од бината на која се појавиле во топлес, неколку минути пред почетокот на предизборниот митинг на екстремната десничарка партија „Вокс“. Најмалку три активистки од движењето се качиле на бината извикувајќи „Тоа не е партизам, тоа е фашизам“, додека истите …

Повеќе »

(ФОТО) Голи гради во собрание: Паулина е политичарка која одзема здив!

„Паулина е роден водач, сака да го менува светот, да го направи подобар, таа е жена со чисто срец која ќе ве освои на прва“, вака пријателите ја опишуваат Паулина, со вистинско име Ана Паула да Силва, политичарка која своевремено била градоначалничка на Бомбинхас, гратче во покраината Санта Катарина на …

Повеќе »

(ФОТО) Музиката се гледа а не слуша: Што поголо толку подобро!

Северина Којиќ новиот албум го најавила со фотографии на кои позира во долг жолт мантил и црни гаќички без градник. Пејачката која наскоро ќе наполни 47. години ги изненадила своите обожаватели со низа секси фотографии. View this post on Instagram Brojimo sitno…6 dana 01/02/2019 📞 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #halo #severina #newalbum …

Повеќе »

(ФОТО) „Тоа ми е фетиш“: Кендал Џенер во Кан ги покажала голите гради

Членка на семејството Кардашијан – Џенер дошла на Шопард забавата „Таинствена ноќ“ во прозирен фустан без градник Познатата манекенка Кендал Џенер се појавила на црвениот тепих на 71-от Меѓународен филмски фестивал во Кан, а нејзиниот изглед ги изненадил сите. Наместо гламур, убавицата се одлучила за фустан, кој по мислењето на …

Повеќе »