Tag Archives: проблеми

(ФОТО) Никола Пелц проговорила за односот со Викторија Бекам: „Се’ започна по венчавката со Бруклин!“

Никола Пелц и Бруклин Бекам се венчаа на почетокот на пролетта Никола Пелц решила да го прекине молкот за гласините дека не е во добри односи со својата свекрва Викторија Бекам, во заедничкото интервју со нејзиниот сопруг Бруклин Бекам. Во локалните медиуми почнаа да кружат приказни за наводната кавга меѓу …

Повеќе »

(ФОТО) ПРОБЛЕМИ ВО РАЈОТ НА СОВРШЕНОТО СЕМЕЈСТВО: Неспособниот син ги обвинува родителите, никогаш нема доволно пари и моќ, дури и сопругата го презира!

Семејството Бекам сѐ уште вистински ужива во одморот, но во рајот се наѕираат проблемиСемејството Бекам е во Палм Спрингс и овој пат сите заедно заминале на појадок облечени во бело. Дејвид и Викторија биле придружувани од ќерката Харпер и синот Ромео, додека Бруклин и Круз не биле никаде на видок.Додека …

Повеќе »

(ВИДЕО) ГО ПОКРИЛ СО РАКАТА – НАДРЕАЛНА СЦЕНА – СРЕДЕ ТРКА МУ ИСПАДНАЛ ПОЛОВИОТ ОРГАН: Италијанецот доживеал бизарен пех на Светското првенство, шокантната снимка ЈА ОБИКОЛИ ПЛАНЕТАТА!

Една од најбизарните сцени во историјата на атлетиката е видена на Светското првенство за јуниори во Колумбија. Младиот италијански атлетичар Алберто Нонино доживеал неверојатен пех на трката на 400 метри во десетобој. На несреќниот дечко му се скинале шорцевите и му испаднал половиот орган, па за време на трката со …

Повеќе »

Доколку ги поседувате овие 4 квалитети, спаѓате во групата на најретките и најпосебните луѓе

Овие луѓе се многу ретки, а дали и вие сте еден од нив? Постојат многу различни типови на личности. Сигурно барем еднаш сте направиле тест кој ги покажува вашите карактеристики. Интровертите и чувствителните луѓе имаат најмалку шанси да ги направат овие тестови. Токму овие личности се посебни поради нивните особини …

Повеќе »

Овие симптоми може да значат дека имате нетолеранција на шеќер

АКО сакате да јадете слатки, веројатно сте навикнати на чувството кое следи по нивното консумирање. Имено, може да се работи за лошо чувство, па можеби се прашувате како вашето тело поднесува шеќер. Иако се можни алергии на шеќер, тие се многу ретки, но нетолеранцијата на шеќер е нешто почеста. „Шеќерот …

Повеќе »

(ФОТО) Славните мајки ги споделиле грдите страни на родителството за кои никој не зборува

РОДИТЕЛСТВОТО може да биде тешко, а ако сте славна личност, секогаш има очекувања да бидете совршени во сè што правите. Ако не го сторите тоа, голема е веројатноста дека ќе бидете изложени на критики од целиот свет. Сепак, познатите мајки се како и сите други мајки и важно е да …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ќерката на Алек Болдвин со години чувала тајна: Како тинејџерка била силувана, а подоцна абортирала

Ќерката на Алек Болдвин, Ајрланд Болдвин, сподели видео на Тикток во кое откри дека како тинејџерка била силувана и дека абортирала подоцна во животот. „Денес нема да ви кажам детално што се случи“, рекла таа, „но бев силувана кога бев тинејџерка и бев целосно онесвестена кога тоа се случи. Тоа …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Необичен живот на некогаш најубавата пејачка Лејн дел Реј: Живот во приколка, одвикнување од алкохол на 14. години, дебелина и операции

Пејачката Лана Дел Реј е родена во Њујорк на 21. јуни 1985. година, а поради нејзините контроверзни текстови и видеа многу брзо се прослави во Холивуд. Лана е ќерка на Роб Грант, милионер и инвеститор, па оваа уметница уште од мала уживала во луксуз. View this post on Instagram A …

Повеќе »

ЧЕЛИЧНА ДАМА: Жената во овој хороскопски знак е силна како карпа!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ова е жена која секогаш е чекор понапред од сите. Толку многу „претурила низ глава“, се скршила и продолжила – посилна од било кога! За неа не постои зборот …

Повеќе »