Tag Archives: никол кидман

(ФОТО) На сите им било непријатно поради нивното однесување на доделувањето на Оскарите: Никол Кидман и нејзиниот сопруг ги згрозиле сите присутни

Никол Кидман со сопругот Кит Урбан се појави на 95-тото доделување на Оскарите.Сепак, според многумина, тие се однесувале крајно недолично.По 17 години брак, тие решиле да се појават на црвениот тепих и да почнат страсно да се бакнуваат и гушкаат.           View this post on Instagram …

Повеќе »

(ФОТО) Твитер гори поради новите слики на Никол Кидман, нејзините мускули ја однеле наградата

Актерката Никол Кидман се појави на насловната страница на „Perfect magazine“ и ја покажа својата, како што многумина би рекле, извајана фигура. Секој мускул на нејзиното тело е видлив, а крајната цел на фотографијата е да прикаже силна и стабилна жена во денешната популарна култура – од модниот свет до …

Повеќе »

(ФОТО) ЈА ИЗНЕНАДИЛА ЈАВНОСТА – За новата улога Никол Кидман драстично го променила својот изглед

Холивудската актерка Никол Кидман драстично го променила изгледот за улогата во новата серија „Roar“. Кидман со години носи препознатлива долга руса коса, а за потребите на новиот проект ја скратила косата и ја обоичла во црвена боја. Ретко кој се сеќава на актерката од почетокот на кариерата кога имала црвени …

Повеќе »

(ВИДЕО) Експлицитни сцени на Никол Кидман: Актерката во кревет со 20. години помлад колега

Никол Кидман, и покрај тоа што влезе во шестата деценија, сепак изгледа совршено, а во прилог на тоа зборува сцената од серијата што ја сними со 20. години помладиот колега, во која е потполно гола. Познато е дека соблекувањето не и е туѓо на актерката, поради што таа честопати беше …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Никол Кидман: Поради серијата „Слом“, заболев психички

Неодамна Никол Кидман можевме да ја гледаме во реномираната серија „Слом“, што, тврди оваа актерка, и оставило големи последици со кои се уште не се помирила, а сега како гостинка на подкаст открила со што се бори. „По снимањето на серијата, избегав од градот на две недели, бидејќи не можев. …

Повеќе »

(ФОТО) Жешки сцени на Никол Кидман во кои не скрила ама баш ништо

Иако претходните години кружеа разни приказни за физичкиот изглед на Никол Кидман, прекумерниот ботокс, пластичните операции и слично, факт е дека актерката беше вистински секс симбол и олицетворение на женската сексапилност во Холивуд, за што сведочат нејзините бројни секси филмски улоги кои со години предизвикуваа воздишки и на мажите и …

Повеќе »

(ФОТО) Била олицетворение на убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо!

Никол Кидман беше фотографирана на сетот на филмот на кој работи, а нејзиниот изглед ги оставил сите фанови во шок. По бројните естетски корекции, актерката повеќе не личи на себе. Кога ќе се претера со операции, тоа изгледа вака. Нејзиното лице не е ниту блиску убаво како пред сите овие …

Повеќе »

(ФОТО) Суми од кои боли глава: 10. најскапи фустани во историјата на доделувањето на Оскарите

Пред нас е оскаровскиот викенд и е вистинско време да се потсетиме на впечатливите изданија од досегашните доделувања на престижните филмски награди. Најгламурозниот црвен тепих во годината никогаш не разочарува па не се сомневаме дека и оваа година по тоа прашање ќе биде нешто поинаку, а додека со нетрпение ја …

Повеќе »

(ФОТО) Шарлиз Терон на премиерата на „Bombshell” со деколте до папок ги оставила присутните без зборови!

Холивудските ѕвезди Шарлиз Терон, Марго Роби и Никол Кидман заедно го промовирале својот нов филм „Bombshell” за новинарките на Fox кои го разоткриле сексуалниот предатор Роџер Ејлис. Додека Никол носела машки костум и кошула со вратоврска околу вратот, Маргот носела женствен фустан. Најодважна била Шарлиз Терон која се одлучила за …

Повеќе »