(ФОТО) На сите им било непријатно поради нивното однесување на доделувањето на Оскарите: Никол Кидман и нејзиниот сопруг ги згрозиле сите присутни

Никол Кидман со сопругот Кит Урбан се појави на 95-тото доделување на Оскарите.
Сепак, според многумина, тие се однесувале крајно недолично.
По 17 години брак, тие решиле да се појават на црвениот тепих и да почнат страсно да се бакнуваат и гушкаат.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by oscars awards 2023 (@oscars.awards.2.0.2.3)


Инаку, Кит и Никол се венчаа во 2006 година на скромна церемонија, додека на венчавката присуствуваа посвоените деца на познатата актерка. Тие двајца подоцна добија две ќерки, Сандеј Роуз и Фејт Маргарет.


 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


A post shared by People Magazine (@people)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ИМАЛА ПОСЕБНА ПРИЧИНА – Кејт Мидлтон се огласила на Инстаграм и проговорила за здравјето: „Ја знам моќта на природата!“

Кејт Мидлтон по повод отворањето на новите градини во Природонаучниот музеј во Лондон и проговорила …