Tag Archives: никол кидман

(ВИДЕО+ФОТО) СТРАВИЧНА ВИСТИНСКА ПРИКАЗНА која наскоро ќе можете да ја гледате!

Сексуалните злоставувања од врвот на навлијателната телевизија! Моќник со години на новинарките, водителките и продуцентките ги терал да му покажуваат „лојалност“! Новинарката на Fox News, Гречен Карлсон храбро застанала против Роџер Ејлис, а нејзиниот храбар потег предизвикал Ејлис на крајот на 2016. година да си замине од позицијата директор на …

Повеќе »

(ВИДЕО) 22. ГОДИНИ БИЛА СО САЕНТОЛОЗИТЕ: Сем Доминго (51) открива каква свирепа судбина тие сакаат за Никол Кидман – бившата жена на Том Круз и главен промотор на саентологијата!

После 22. години, снаата на славниот оперски пејач Пласида Доминга, Семи Доминго (51) ја оставила саентологијата и одлучила да раскаже многу детали поврзани со познати личности кои биле или продолжуваат да бидат поддржувачи на саентологијата. Според неа, на овој чекор се одлучила откако усвоената ќерка на Том Круз, Изабела, станала …

Повеќе »

(ФОТО) ПРЕТЕРАЛА СО ПОПРАВКИТЕ: Никол Кидман на 52. години нема ниту една брчка…

„Не сум била на никакви операции. Ставам крем за заштита од сонце, не пушам и се грижам за себе“, изјавила Кидман уште во 2013. година… Американската глумица Никол Кидман (52) веќе со години е мета на медиумите поради наводните пластични операции на кои била, а јавноста посебно ја изненадила нејзиното …

Повеќе »

(ФОТО) 21. најубави жени на 21. век: Совршен спој на убавина, харизма и женственост!

Овие жени се толку убави што понекогаш не можеме доволно да им се нагледаме на екранот или на фотографиите. Бие сме сигурни дека без оглед на тоа како луѓето ќе се менуваат во иднина, дека никогаш нема да престанеме да се восхитуваме на нивниот гламур и женственост. Денес ви нудиме …

Повеќе »

(ВИДЕО) Недолично однесување на Никол Кидман на „Златен глобус“: Го игнорирала Рами Малек!

Холивудскиот глумец Рами Малек синоќа доби Златен глобус за улогата во филмот „Боемска рапсодија“ а наградата му ја доделила Никол Кидман. Меѓутоа, некој успеал да го сними непријатниот момент во кој се гледа како Кидман го игнонира Малек. Имено, после прогласувањето на најдобриот филм продуцентите на филмот останале на бината …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Aquaman ги урива сите рекорди!

Американскиот филм „Aquaman”, за истоимениот суперхерој креиран во лабораторијата на DC Comics, доживеал неверојатен успех ширум светот, а до сега на глобалната сцена заработил 822. милиони долари. Филмот „Aquaman” веќе ги надминал успесите на „Wonder Woman” чија вкупна заработувачка била 821. милион долари. Инаку и’ „Aquaman” и „Wonder Woman” дебитирале …

Повеќе »

(ФОТО) Славни мажи кои, можеби, немаат сантиметри, но имаат нешто „непроценливо“!

Разликата во сантиметри не биле пречка за нивната врска. Иако славните сопруги се за „глава“ повисоки од нив, ниските мажи секогаш се снаоѓаат па понекогаш обуваат и „штикли“ Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер Ана е повисока од својот сопруг, кој наводно е висок 1,83 м. Сепак, тоа ниту малку не …

Повеќе »

(ВИДЕО) Хуман гест: Кејт Урбан исполнил желба на девојка на умирање:И’ пеел во болница!

Кантри пејачот го распродал својот концерт а Мариса не можела да оди бидејќи е во болница. Емотивното видео станало вирално на социјалните мрежи, а фановите се воодушевени со чинот на Урбан… Пејачот Кејт Урбан (50) и исполнил желба на тешко болната Мариса Инглиш (25) која не успеала да дојде на …

Повеќе »

(ФОТО) Ова е лице на една од најубавите и најубавите холивудски глумици: Дали ја препознавате?

Никол Кидман после трансформацијата за улогата во новиот филм излгеда непрепознатливо. Холивудската глумица Никол Кидман е едно од најпрепознатливите лица во филмската индустрија, но во едно од последните изданија ретко кој би ја препознал.Имено, за улогата во новиот филм „Destroyer” Никол потполно го променила изгледот, со што ги шокирала обожавателите. …

Повеќе »