(ФОТО) Била олицетворение на убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо!

Никол Кидман беше фотографирана на сетот на филмот на кој работи, а нејзиниот изглед ги оставил сите фанови во шок.
По бројните естетски корекции, актерката повеќе не личи на себе. Кога ќе се претера со операции, тоа изгледа вака. Нејзиното лице не е ниту блиску убаво како пред сите овие интервенции.


52-годишната Никол, од глава до петици, беше облечена во црна гардероба што ја истакна нејзината тенка фигура, а многумина коментираа дека таа изгледа скоро анорексично. Иако отсекогаш била сметана за слаба, на овие фотографии изгледа како да претерала со диетите.Се шпекулира дека останале уште малку нешта да се поправат на нејзиното лице. Никол отишла под нож да ги исправи усните, носот, очните капаци, а со ботокс и други филери се обидела да престане да старее.
Никол може да ги негира сите тие гласини, но фотографиите јасно кажуваат се.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) ИМАЛА ПОСЕБНА ПРИЧИНА – Кејт Мидлтон се огласила на Инстаграм и проговорила за здравјето: „Ја знам моќта на природата!“

Кејт Мидлтон по повод отворањето на новите градини во Природонаучниот музеј во Лондон и проговорила …