Tag Archives: непрепознатлива

(ФОТО) НЕКОГАШ И СЕГА – Беше една од најубавите жени на светот: Оваа убавица денес е потполно непрепознатлива

Таа го променила својот личен опис… Една од најубавите жени на светот, Феј Данавеј, покрај актерскиот талент, публиката ја маѓепса и со својата убавина. Сепак, дека годините си го емале данокот говори и фактот што денес природната убавица целосно го променила својот личен опис, а нејзините верни обожаватели секојдневно коментираат …

Повеќе »

(ФОТО) НЕПРЕПОЗНАТЛИВА! Холивудската миленичка, Џина Дејвис (65) НЕ ЛИЧЕ НА СЕБЕ на новите фотографии и сите се прашуваат што и се случило

Ѕвездата од „Телма и Луиз“ Џина Дејвис изгледала непрепознатливо за време на ретко јавно излегување. 65-годишната, е најпозната по значајните улоги во неколку култни филмови, меѓу кои и „Beetlejuice“ и „A League of their Own“. Таа ретко излегува во јавност Џина била видена како шета надвор во Лос Анџелес боса, …

Повеќе »

(ФОТО) Се’ за улога: Рене Зелвегер каква што никогаш не сте ја виделе

Трансформираната Рене Зелвегер на сетот на нејзината нова серија „The Thing About Pam“, за осудениот убиец Пем Хап, која се снима во Њу Орлеанс. Дали би ја препознале доколку ја сретнете на улица? View this post on Instagram A post shared by Renée Zellweger International (@reneezellwegerinternational) За последната улога, оскаровката …

Повеќе »

(ФОТО) Девојката на Роналдо, Џорџина, потполно се трансформирала за „Мостра“!

Џорџина Родригез, девојка на спортската sвезда Кристијано Роналдо, изгледала непрепознатливо на меѓународниот филмски фестивал во Венеција. Убавицата целосно го променила својот стил – наместо провокативни шлицови, избрала класични, елегантни парчиња. Кратката коса на Џорџина дефинитивно подобро и стои – нејзината нова фризура целосно го промени модниот впечаток што вообичаено го …

Повеќе »

(ВИДЕО) Меган Маркл ја пронашле во стар спот за Божик: Фановите шокирани со трансформацијата!

Меган Маркл од свршувачката со принцот Хари стана една од најпопуларните жени во светот, но нејзината кариера не беше најсјајна на почетокот. Најголемиот успех го постигна во серијата „Suits“ (Костуми), а претходно имаше мали и незабележани улоги, па работеше со години на телевизија. Сега, обожавателите и хејтерите на кралското семејство …

Повеќе »

(ФОТО) ОГРОМНИ ПРОМЕНИ ПОРАДИ БОЛЕСТ – Денес, малкумина би ја препознале: Во 90-тите години, таа важеше за една од најубавите актерки

Американската актерка Кетлин Тарнер важеше за една од најубавите холивудски актерки. Сепак, додека блескаше на филмското платно, во исто време се справуваше со бројни здравствени проблеми. Јавноста не знаеше скоро ништо за тоа, но на крајот ја осудила. На почетокот на 90-тите години, нејзината кариера беше доведена во прашање кога …

Повеќе »

(Фото галерија) Дивата станала „фармерка“: Малку сме шокирани со последните изданија на Џеј Ло на која очигледно и здодеал гламурозниот стил

Џенифер Лопез и Алекс Родригез буквално не се одделуваат еден од друг. Пензионираниот бејзбол играч и музичката дива и актерка последните денови се’ почесто можат да се видат на дневни и ноќни состаноци и деловни состаноци. Оваа 51-годишна жена секогаш го привлекува целото внимание и и’ завидуваат многу помлади жени. …

Повеќе »

Фановите загрижени што се случило: Најубавата глумица во Холивуд повеќе не личи на себе!

Многумина занемеле кога ја виделе… Фотографиите на Сандра Булок, на кои изгледа запуштено и неуредно, за кратко време го обиколија целиот свет и ги загрижија нејзините обожаватели. Една од најубавите актерки во светот е целосно непрепознатлива. Лицето и изгледа исцрпено и уморно, а гардеробата е неуредна. Веднаш се појави прашањето …

Повеќе »

(ФОТО) Селена Гомез скоро непрепознатлива: На насловната страна се надминала самата себе!

Пејачката и актерка Селена Гомез е на насловната страница на „Interview“ и изгледа тотално поразлично од она на што сме навикнати. Таа украсила и неколку други страници од ова издание, а самата на својот Инстаграм профил напишала колку е возбудена поради овие фотографии. Селена, во интервју со комичарката Ејми Шумер, …

Повеќе »