(ВИДЕО) Експлицитни сцени на Никол Кидман: Актерката во кревет со 20. години помлад колега

Никол Кидман, и покрај тоа што влезе во шестата деценија, сепак изгледа совршено, а во прилог на тоа зборува сцената од серијата што ја сними со 20. години помладиот колега, во која е потполно гола.
Познато е дека соблекувањето не и е туѓо на актерката, поради што таа честопати беше цел на јавна осуда. Во новата серија „Девет совршени странци“, која започна да се прикажува на 18. август, Никол Кидман има експлицитни сцени од секс во кревет со секс со нејзиниот 20. години помлад колега, Мени Џакинт.

Сцените на жежок секс предизвикаа лавина коментари
Овие сцени предизвикаа лавина од коментари, а машкиот дел на популацијата главно пишувал дека младиот актер е вистински среќен човек.


Никол првпат се соблече во 1999. година во филмот „Очи широко затворени“, а потоа сними експлицитни сцени со нејзиниот тогашен сопруг Том Круз. Само пет години подоцна, го сними филмот „Раѓање“, кој беше осуден од јавноста поради сцената во која се капе гола со својот десетгодишиот млад колега Камерон Бриг.
Минатата година, таа сними жешки сцени со актерката Матилда де Анџелис во серијата „Дефект“.


Фото: Принтскрин/YouTube/today

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) СЕ ЗАПОЗНАЛЕ ВО 2021 година – Џони Деп има нова љубов, среќата ја нашол со 33 години помлада руска манекенка

По неуспешниот брак со Амбер Херд, Џони Деп (61) среќата ја нашол со 28-годишната руска …