Tag Archives: гола

(ВИДЕО) Експлицитни сцени на Никол Кидман: Актерката во кревет со 20. години помлад колега

Никол Кидман, и покрај тоа што влезе во шестата деценија, сепак изгледа совршено, а во прилог на тоа зборува сцената од серијата што ја сними со 20. години помладиот колега, во која е потполно гола. Познато е дека соблекувањето не и е туѓо на актерката, поради што таа честопати беше …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ирина Шајк повторно шокира – во проѕирна креација го покажала совршеното тело

Фотографиите кои настанале при подготовка за виртуелна модна ревија Несекојдневна креација која со широки и тесни ленти ги прекрива интимните делови на манекенката. Ирина Шајк ги почести фановите на Инстаграм со фотографија на која позира во несекојдневна проѕирна креација која го оцртува нејзиното совршено тело.   View this post on …

Повеќе »

(ФОТО) ВИСТИНСКА БОМБА – СЛАВНАТА МАНЕКЕНКА ПОЗИРАЛА ГОЛА НА 55. ГОДИНИ: Владетелката на насловните од 80. тите со ова испратила моќна порака!

Поришкова објавата ја нарекла ‘Облечи’ и ја посветила на нејзината врсничка Елизабет Харли… Поранешната манекенка и супермодел Паулина Поришкова (55) споделила фотографија на Инстаграм каде позира целосно гола. На своите следбеници во подолг пост им објаснила зошто го сторила тоа. Паулина била фотографирана во собата, а оградата од креветот и …

Повеќе »

(ФОТО) Скандалозно семејство: Ќерка на легендарниот голман позирала гола да му одговори на татко и: На себе имала само ракавици!

ЌЕРКАТА на легендарниот колумбиски голман Рене Игуита позирала гола пред фотограф. Единствената облека што ја носела биле ракавици. Памела Игуита позирала за „Марка“ за да одговори на фотографиите направени неколку години порано од нејзиниот татко кој исто така позирал гола, а во рацете имал само топка. Да потсетиме, легендарниот голман …

Повеќе »

(ФОТО) УБАВИНАТА НЕ ТРЕБА ДА СЕ КРИЕ – Атрактивна шпанска водителка позирала потполно гола на снег

Водителката Кристина Педроче ја искористи силната снежна бура што ја погоди Шпанија за да направи специјална фотографија за нејзиниот профил на Инстаграм. Имено, Кристина позирала целосно гола на снегот во познатата јога поза.   View this post on Instagram   A post shared by CristiPedroche🦋 (@cristipedroche) „Сите занемевме и набљудуваме …

Повеќе »

Американска инфлуенсерка пронајдена, мртва, гола покрај пат

Инфлуенсерката од Тексас, Алексис Шарки, била пронајдена мртва откако исчезнала еден ден по американскиот празник Ден на благодарноста.   View this post on Instagram   A post shared by Alexis Sharkey | Mentor (@alexissharkey) Нејзиното голо тело го пронајдоа работниците на патот во Хјустон откако ги забележаа нејзините нозе како …

Повеќе »

(ВИДЕО) СЕ’ ЗА РЕКЛАМА: Џенифер Лопез потполно гола

Пејачката џенифер Лопез планира да го лансира својот бренд за козметика на почетокот на следната година, а за заштитно лице се избрала себе. Пејачката за рекламата снимила спот во кој е целосно гола.   View this post on Instagram   A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) Единствено што пејачката …

Повеќе »

(ФОТО) Пејачката се сликала гола и покажала како изгледа псоријазата

Пејачката Лиен Лимес Цибријан, решила со обожавателите да сподели како изгледа болеста со која се бори долго време. Станува збор за псоријаза. Со цел нејзиниот збор да има поголема тежина, пејачката споделила и фотографии на која е целосно гола со цел да се видат промените на кожата. „Моето патување во …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина Шајк ВО КУЌАТА НА ВЕРСАЧЕ позирала гола за „Вог“: Ги покрила само интимните делови

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк позирала гола за списанието Вог, покривајќи ги своите интимни делови од телото со керамички плочки. Оваа необична фотосесија со Шајк е снимена во градината на Донатела Версаче во Милано. „Многу сум среќна што бев во една многу посебна куќа на Версаче во Милано“, рекла Шајк …

Повеќе »