Tag Archives: шеста деценија

(ВИДЕО) „Жешка“ снимка на Елизабет Харли во микро бикини

Актерката која привлекува внимание каде и да се појави, знае на вистински начин да ја рекламира својата модна линија на костими за капење. Елизабет Харли (57) неодамна ја воодушеви публиката со кратко видео на кое скока во ситно сино бикини со златни детали и гордо ги покажува своите атрибути. Очекувано …

Повеќе »

(ВИДЕО) Експлицитни сцени на Никол Кидман: Актерката во кревет со 20. години помлад колега

Никол Кидман, и покрај тоа што влезе во шестата деценија, сепак изгледа совршено, а во прилог на тоа зборува сцената од серијата што ја сними со 20. години помладиот колега, во која е потполно гола. Познато е дека соблекувањето не и е туѓо на актерката, поради што таа честопати беше …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Синди Крафорд без грам шминка: Супер моделот изгледа како сите жени во ШЕСТАТА деценија!

Синди Крафорд почнала да ги збунува своите следбеници со стари слики од младоста. Синди Крафорд (55) изгледа одлично бидејќи живее здрав живот. Поранешниот супер-модел редовно вежба и внимава што јаде, токму затоа нејзиниот последен пост предизвика молк и неверување кај нејзините придружници. Синди Крафорд објавува стари слики и видеа Во …

Повеќе »

(ФОТО) 7. неверојатни жени постари од 50. години кои ќе ве инспирираат да работите на себе

Одржување на добра физичка форма е исклучително тешко, особено по одредена возраст. Но, за некои жени, тоа функционира многу добро. Тие одржуваат високо ниво на дисциплина и внатрешна хармонија, сето тоа во име на убавината и здравјето. Издвоивме 7. неверојатни жени постари од 50. години кои се во одлична форма …

Повеќе »

(ФОТО) Лепа Брена како од гума: Пејачката на прагот на шестата деценија крева нозе како на почетокот на кариерата…!

Пејачката Лепа Брена во Александровац направила вистински спектакл. За време на лудата забава публиката имала прилика да ужива во нејзините бројни хитови пеејќи со неа. Бевте добри домаќини“, им порачала таа покрај фотографиите од овој настан, меѓу кои сето внимание на јавноста ја украла онаа на која се гледа колку …

Повеќе »