(ФОТО) Жешки сцени на Никол Кидман во кои не скрила ама баш ништо

Иако претходните години кружеа разни приказни за физичкиот изглед на Никол Кидман, прекумерниот ботокс, пластичните операции и слично, факт е дека актерката беше вистински секс симбол и олицетворение на женската сексапилност во Холивуд, за што сведочат нејзините бројни секси филмски улоги кои со години предизвикуваа воздишки и на мажите и на жените.
Дали се сеќавате на филмот „Очи широко затворени“ во кој Никол ја игра главната улога со поранешниот сопруг Том Круз? На некои кадри од ова достигнување, актерката е целосно гола, а таа улога ја изврши достоинствено. И навистина изгледаше како божица.
Во филмот се појавува и Томас Гибсон, со кого актерката разменува нежности.
Тука е и филмот „Хемингвеј и Гелхорн“ каде е исто така гола со нејзиниот колега Клајв Овен. Најновата серија во која глуми – „Големи мали лаги“ – изобилува и со провокативни сцени на познатата актерка. Во некои епизоди, потполно гола се тушира ​​и мастурбира.
Фотографиите можете да ги видите во галеријата подолу.©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Оваа физичка активност го намалува ризикот од прерана смрт за 47 проценти

Една нова студија покажа дека велосипедистите имаат 47 отсто помал ризик од прерана смрт и …