Tag Archives: млада

(ФОТО) На Керолин КОСАТА ПОЧНАЛА ДА И ПОБЕЛУВА ВО ДВАЕСЕТТИТЕ А НА 54 ГОДИНИ СТАНАЛА МОДЕЛ: Жена која ги скршила сите стереотипи и предрасуди

Таа е доказ дека не постои невозможно Керолин Лабоучер има 58. години, има две деца и живее во Дубаи. Почнала да седи во своите дваесетти години, а на предлог на ќерката Мими станала модел на 54. години. Во младоста ја фарбала косата и се обидувала да ја сокрие седата коса, …

Повеќе »

(ФОТО) ПРВ ПАТ ПРОГОВОРИЛА – ПЛАЧЕВ И ПАЃАВ НА ПОДОТ: Шок исповед на музичката дива! Три пати го доживеала она што е НАЈГОЛЕМАТА БОЛКА за секоја жена!

Музичката дива Шер се отворила за спонтаните абортуси кои ги доживеала за време на нејзиниот несреќен брак со Сони Боно. Таа своето искуство го споделила на Твитер и напишала дека доживеала три спонтани абортуси, од кои првиот на 18. години. – Бев сама во нашата куќа. Сони дојде дома, а …

Повеќе »

(ФОТО) Вергара објавила фотографии од роденденската прослава, луѓето пишуваат: „Како ти имаш 50. години?

СОФИЈА ВЕРГАРА денеска го слави својот 50-ти роденден. Таа на Инстаграм објави неколку фотографии од прославата. Таа имала две торти и уживала во шампањско со своето друштво. View this post on Instagram A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) За да го прослави роденденот, Софија облекла долг летен фустан со …

Повеќе »

(ВИДЕО) На чекор до финале: Атрактивната Андријана Петрушовска „растури“ во „Ѕвездите на Гранд“, Цеца и Шерифовиќ воодушевени!

Младата пејачка Андријана Петрушовска буквално „растури“ во саботата на најголемото музичко натпреварување на овие простори – „Ѕвездите на Гранд“. Со сите шест гласови од жирикомисијата нашата Андријана директно отпатува во четвртфиналето и со тоа потиша договор со „Гранд продукција“. Жирикомисијата составена од Саша Поповиќ, Цеца Ражнатовиќ, Драган Стојковоиќ – Босанац, …

Повеќе »

(ФОТО) Како Лонгорија направила бум во Кан во тесен фустан од 2.200 денари

Кога првпат била поканета во Кан, таа не била свесна колку е важен настанот. Ева Лонгорија и оваа година присуствува на Канскиот фестивал и докажа дека не треба да трошите многу пари за да изгледате фантастично. Таа за магазинот „Пипл“ признала дека „немала поим што е Кан“ и дека во …

Повеќе »

(ВИДЕО) Џејда проговорила за бракот со Вил Смит: „Не сакав да се мажам, бев под притисок“

Џејда Пинкет Смит по сите скандали кои се случија и по одлуката да му се забрани на Вил Смит да присуствува на Оскарите во следните 10. години, со само една изјава фрли сенка на сите овие настани. Имено, таа еднаш изјавила дека воопшто не сакала да се омажи за Смит. …

Повеќе »

(ФОТО) Хрватска глумица во најмало бикини на сите времиња

Коментарите не изостанале, а сите на хрватската актерка Мада Першиќ и порачуваат дека е згодна, убава и совршена. View this post on Instagram A post shared by Mada Peršić (@malamadafakat) Младата хрватска актерка Мада Першиќ деновиве одмарала на Хвар. Таа на Инстаграм ги почести обожавателите со фотографии од плажа, каде …

Повеќе »

СИЛУВАНА СУМ КОГА ИМАВ 7. ГОДИНИ: Исповедта на Кејти Прајс ја леди крвта во вените – манекенката изнела страшни детали!

Познатата манекенка и ријалити sвезда Кети Прајс, во едно шоу, упати шокантни тврдења за сексуално злоставување, тврдејќи дека ја силувале кога имала само седум години. Таа истакнала дека има голем проблем со довербата во мажите, поради немилиот настан што се случил во паркот кога имала само седум години. „Сите проблеми …

Повеќе »

(ФОТО) МЛАДОСТ – Зачекорила во шестата деценија а изгледа ПОМЛАДА ОД ЌЕРКА И, па ја открила ТАЈНАТА на својот изглед!

Ли Су Јин има 51 година и живее и работи во Јужна Кореја како стоматолог, но поради тоа не станала позната низ целиот свет. Таа стана позната по младешкиот изглед и фотографиите што се шират низ целиот свет преку Инстаграм. Луѓето се воодушевени од тоа колку изгледа млада, а некои, …

Повеќе »