СИЛУВАНА СУМ КОГА ИМАВ 7. ГОДИНИ: Исповедта на Кејти Прајс ја леди крвта во вените – манекенката изнела страшни детали!

Познатата манекенка и ријалити sвезда Кети Прајс, во едно шоу, упати шокантни тврдења за сексуално злоставување, тврдејќи дека ја силувале кога имала само седум години.
Таа истакнала дека има голем проблем со довербата во мажите, поради немилиот настан што се случил во паркот кога имала само седум години.
„Сите проблеми во мојот живот потекнуваат од мажите. Така ми се случува од мала бидејќи ме силуваа кога имав седум години. Напишав за тоа во мојата прва книга, тоа се случи во паркот„, рекла Кејти и додала:

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Katie Price (@katieprice)


„Работев со фотограф кој заврши во затвор. Тој беше опседнат со мене. Ме фотографираше во несоодветни изданија кога имав само 7. години и мислев дека нема ништо лошо во тоа. Тој ме натера да го исплазам јазикот, кој имаше сексуална конотација“, вели манекенката и открива дека на нејзиниот проблем со мажите влијаел и нејзиниот татко, кој заминал кога се развел од нејзината мајка кога била мала.„Не се сеќавам кога замина, но потсвесниот ум се сеќава на сè. За време на терапиите, сфатив дека често влегувам во врски, па ги прекинувам затоа што не сакам таткова фигура затоа што тие секогаш те изневеруваат. Секој проблем во мојот живот потекнуваше од мажите. Сè друго е совршено“, заклучила таа.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Читаме боса нова со „Акварела“ квартет

„Литература.мк“ во партнерство со радиото „Џез ФМ“ организираат низа музички настани во новото Café Literatura …