(ВИДЕО) Џејда проговорила за бракот со Вил Смит: „Не сакав да се мажам, бев под притисок“

Џејда Пинкет Смит по сите скандали кои се случија и по одлуката да му се забрани на Вил Смит да присуствува на Оскарите во следните 10. години, со само една изјава фрли сенка на сите овие настани.
Имено, таа еднаш изјавила дека воопшто не сакала да се омажи за Смит.


„Бев под притисок, знаете, не е лесно кога си млад, а младата актерка сака успех. Едноставно не знаев што да правам, а бев бремена. Всушност, никогаш не сакав да се омажам“, изјавила Џејда.
Џејда се присетила и на нејзината мајка која ги натерала да се венчаат и уште еднаш повторила дека не сака, но морала затоа што забременила.
This image has an empty alt attribute; its file name is vil-smit-i-soprugata.jpg

Таа истакнала дека венчавката била ужасна, вознемирена и на работ на солзи, ништо не и се допаѓало, додека Вил Смит секогаш тврдел дека тој ден бил најсреќен и дека секогаш замислувал големо и среќно семејство.
Да потсетиме, јавноста е згрозена од неконвенционалните ставови на Џејда Пинкет Смит, која во емисијата отворено признала дека го изневерувала сопругот со изговор дека само сакала да помогне и сакала да се чувствува добро.


Фото: Принтскрин/Facebook

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

,,Гласна тишина” – самостојна изложба на младата визуелена уметница Мартина Спасовска

Вечерва со почеток од 20:00 часот во фоајето на Центарот за Култура Трајко Прокопиев во …