Tag Archives: хороскоп

Дневен хороскоп за четврток, 04.03.2021: Бикот мора да има искрен разговор, Лавот пожелно да не се експонира, Стрелецот мора да си ги исправи грешките со…

Овен Љубов: Посакувате повеќе интересни настани во вашиот љубовен живот. Средбата со една личност може да го подобри вашето расположение. Работа: Потрудете се правилно да ги исцртате вашите одговорности од интересите што ве врзуваат за специфични соработници. Не треба да толерирате нечие самоволие. Здравје: Вечерта ќе ви годи во излегување …

Повеќе »

Дневен хороскоп за среда, 03.03.2021: Бикот пред неизвесна љубовна средба, Ракот со насмевка може да реши се, Скорпијата поради суета може да пропушти…

Овен Љубов: Пријатно изненадување ве чека на состанокот со некој близок. Бидете доволно имагинативни и инспиративни во секој поглед. Работа: Вие сте во одлична можност да направите паралелни потези, да покажете претпазливост и да користите сигурни критериуми при изборот на блиски соработници. Здравје: Насочете ги мислите во позитивна насока. Бик …

Повеќе »

Три хороскопски знаци кои во март ќе доживеат најголем успех

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Хороскопот за март ги открива знаците на Зодијакот кои ќе имаат успех, исполнување на амбициите и вредни награди. Овие три знаци ќе имаат најмногу среќа. Овен На почетокот на …

Повеќе »

Дневен хороскоп за вторник, 02.03.2021: Бикот да успори – не е дозволено се што сака, Девицата бара лажна утеха – и фали искреност, Рибите не смеат да диктираат правила…

Овен Љубов: Премногу инсистирате на работи што не се добро прифатени. Партнерот ве известува, дека бара чувство на доверба и сигурност. Работа: Размислете внимателно за нечие предупредување, работите што ги правите без нечие одобрување претставуваат потенцијален ризик. Здравје: Не ги преценувајте личните можности, бидете поумерени. Бик Љубов: Запомнете дека постои …

Повеќе »

Астролог открива на што паѓаат хороскопските знаци: Овенот сака храбри жени, Бикот ќе го освоите со храна а Рибите со романса!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите откриваат докажани тактики на заведување… Секој знак на Зодијакот има своја тактика на заведување, но и начинот на кој сака да биде освоен. Ви откриваме како да ги …

Повеќе »

Дневен хороскоп за понеделник, 01.03.2021: Бикот ќе се препушти на чувствата, Лавот ќе има проблеми со комуникацијата, Скорпијата во сериозен конфликт со партнерот…

Овен Љубов: Ја прифативте пасивната улога во односот со саканата личност, наскоро ќе зажалите за вашите лоши проценки. Работа: Во моментов, успехот и личното задоволство не одат заедно. Треба да се одлучите за практични решенија. Здравје: Ќе ви годи некаква психофизичка релаксација. Бик Љeубов: Понекогаш треба да се исклучи разумот, …

Повеќе »

Длабоко доживуваат туѓо СТРАДАЊЕ, плачат и поради тажни филмови: Овој знак не мисли со главата туку со СРЦЕТО!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Тие низ животот чекорат со многу емоции и се разликуваат од другите знаци. Тие се создадени да плачат од романтичен филм, трогателна сцена, куче оставено на улица … Тие …

Повеќе »

Рускиот астролог Василиса Володина тврди: ОВИЕ 3.ЗНАЦИ ГИ ЧЕКА ПАРИЧНА ДОБИВКА ВО МАРТ 2021. ГОДИНА!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Се чини дека благосостојба чека дури три знаци на Зодијакот оваа пролет. Проверете за кого станува збор! Рускиот астролог Василиса Володина вели: Можеби мислите дека треба да работите напорно, …

Повеќе »

Дневен хороскоп за недела, 28.02.2021: Бикот наместо да критикува да се преиспита себе, Ракот треба да се препушти на чувствата, Скорпијата ќе си ги исполни желбите ако…

Овен Љубов: Задржете ги мерките на претпазливост и мудрост, нема причина да искушувате нечија емоционална наклонетост. Потребна ви е дискреција. Работа: Непотребно се вклучувате во ситуации што не ги познавате доволно и на тој начин ги иритирате соработниците. Здравје: Избегнувајте премногу стресни или конфликтни ситуации. Бик Љубов: Наместо да се …

Повеќе »