Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Бик
Бизнис: Непромислени грешки, обидете се да ги избегнувате со дополнителна претпазливост и проверка. Нема причина да брзате, иако чувствувате зголемен притисок поврзан со одредени рокови.

Љубов: Не брзајте со одлуките, почитувајте ја својата вродена потреба да тргнете по посигурна и постабилна варијанта, времето е на ваша страна.


Здравје: Нема големи здравствени предупредувања.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Втора фестивалска вечер на Меѓународниот детски фолклорен фестивал “Паланечка тројка”

На Плоштадот „Карпошово востание” во Крива Паланка, вечерва со почеток во 20:00 часот ќе може …