Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Девица
Работа: Одлични предиспозиции за успешна реализација на речиси сите започнати работни места на професионално поле, очекуваат денеска мнозинството типични претставници на Девиците. Само напред.

Љубов: На вашето љубовно небо, враќањето на вашата стара љубов од минатото би можело да биде интересно.


Здравје: Освен повремена напнатост, нема сериозни здравствени предупредувања.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отворање на групната изложба „Професори и студенти“

Вечерва во галеријата на Младинскиот Културен Центар во Скопје, со почеток во 19:00 часот, ќе …