Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен
Работа: Работната енергија на високо ниво, ќе го претставува овој прв работен ден во неделата, одлична основа за презентирање на нови планови и започнување со реализација на високите амбиции карактеристични за Овенот.

Љубов: Во зависност од тоа што сакате и во каква ситуација се наоѓате, обидете се максимално да ги искористите поволните околности на полето на љубовните врски.


Здравје: Одлично.

Текстот продолжува на следната страна


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Театарската претстава „Којзнае зошто?“ вечерва во Дом на млади во Штип

Вечерва, со почеток во 19:30 часот, во Домот на млади во Штип, ќе биде изведена …